Boj roku trval 34 vteřin

CAjw0VIUsAAreA--600x400

Srpen začal turnajem UFC 190: Rousey vs. Correia v brazilském Riu de Janeiro v aréně HSBC. V sobotu 1. srpna se tu představila řada zkušených Brazilců, pokud nebojovali mezi sebou, jejich výsledky byly dobré, v pomyslném turnaji „se zbytkem sveta“ vyhráli 6:3.

Titulový souboj mezi současnou šampiónkou UFC v bantamové váze Rondy Rouseyové (11-0) a vyzývatelkou Brazilkou Bethe Correiovou (9-0) trval pouhých 34 vteřin. Je to určitě škoda pro diváky, protože ti se těšili určitě na delší zápas, ale ve sportu to tak chodí. Jsou sporty i s kratšími časy, ale nebudeme to rozebírat. Obě bojovnice předem dávaly najevo, že vyhrají, ale idol mnohých bojovnic, Ronda, nenechala nikoho na pochybách, kdo je na světě v ženském MMA jedničkou a vyhrála KO po úderu. Za něj byla ještě odměněna jaké výkon večera 50 tisíci dolarů.

CAjw0VIUsAAreA--600x400

Z dalších zápasů zaujal především boj ve veltru mezi Brazilcem Demianem Maiou (20-6) a Neilem Magnou (15-3), který sice skončil vítězstvím Demiana na body, ale dostal také za výkon bonus 50 tisíc dolarů. Jako zápas večera byl ohodnocen v polotěžké váze boj dvou Brazilců Maurícia Rua (22-10) a Antônia Rogéri Nogueiry (21-6), oba dostali oblíbených 50 tisíc navíc, i když na body vyhrál Rua.

Jediný úspěšný zástupce Evropy, Holanďan Stefan Struve (25-7), porazil na body v těžké váze Brazilce A. Nogueiru (34-9).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *