Brazilci se dočkali mimořádného galavečera

th_900_600_cz_1_168_1463132665

Bojová umění se v Jižní Americe těší obrovské popularitě a tou největší baštou zde je Brasilie, která hned po spojených státech patří k největší kolébce špičkových bojovníků, kteří účinkují v show jménem UFC. Není proto žádným překvapením, že UFC 198, které se konlo právě v Brazílii bylo doslova našlápnuté domácími bojovníky.

Zápasy se odehraly v Cutiribě a představily se zde hlavní brazilské hvězdy. Minulý týden však přišla špatná správa o zánětu žlučníku té nejzářivější brazilské hvězdy, a to Andersona Silvy. Brazilští fanoušci tak přišli o možnost vidět zápas tohoto legendárního jedenačtiřicetiletého zápasníka v domácí aréně. I tak ovšem nemuseli být smutní, protože hlavní zápas večera, utkání v těžké váze pod taktikou domácího šampiona Fabricia Werduma a Stipe Miocice byl neskutečný na video z tohoto večera se můžete podívat.

http://rutube.ru/video/514c95f3f07c6999137123eb68c65fea/?autoStart=true&bmstart=5

Pro Werduma to byla již třetí obhajoba od roku 2014, kdy titul vybojoval z rukou další legendy Marka Hunta. Stipe Miocic pro něj představoval opravdu velkou výzvu, protože je mladý a na svém kontě má porážky takových jmen, jako je Andrei Arlovski, nebo zmíněný Hunt. Stipe tak rozhodně neplatil za outsidera a zápas to byl vskutku zajímavý. Krom rychlosti na straně Miocice stál také vyšší fyzický fond, kterého hodlal využívat plnými doušky.

V rámci utkání se diváci dočkali také takových jmen, jako je Ronaldo Souza, který se utkal s dalším Brazilcem Vitorem Belfortem. Své umění předvedl také Cris Cyborg, který se v ringu potkal s Leslie Smithem v bantamové váze. Zkrátka o zábavu bylo opravdu postaráno.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *