Brock Lesnar obviněn z dopingu!

th_900_600_cz_2_143_1468649091

Jubilejní UFC 200 je za námi a okamžitě po jeho ukončení se vyrojila řada nejrůznějších spekulací a obvinění. Jedno z nich se týká i Brocka Lesnara, který byl obviněn z dopingu, na což Hunt okamžitě zareagoval tím, že chce půlku jeho peněz.

Brock Lesnar se ku příležitosti UFC 200 vrátil do ringu, kde se mu povedlo sestřelit velkého bombarďáky Marka Hunta. To je daná věc, kterou již nikdo nezmění a nikdo s tím nic neudělá. Ještě předtím, než tento zápas vůbec začal, objevila se řada kontroverzí.  Jednou z nich bylo například to, že pravidla USADA jasně nakazují zápasníkům, kteří se do ringu vracejí po delším čase, aby prošli 4 měsíčním testováním. To ovšem Lesnar neměl vůbec šanci stihnout, a tak mu byla ze strany UFC dojednána výjimka. Součásti této dohody bylo i intenzivní testování, které probíhalo před samotným zápasem. Lesnar zde prošel hned osmi kontrolami, ovšem jak se zdá ne zcela čistý.

USADA totiž oznámila, že byl Lesnar shledán pozitivním na jednu blíže nespecifikovanou látku. Média neváhala a Lesanra s touto skutečností konfrontovala, na což Lesnar reagoval po svém slovy: „Jsem bílej a nařvanej, smiřte se s tím.“

Jako reakce na tuto situaci se na sociálních sítích strhla lavina komentářů. Dokonce i bojovník UFC Roy Nelson napsal na Twitter Marku Huntovi „Brock Lesnar sype? To je pro mě šok :)“ Na což Hunt zareagoval slovy: „Víš jak Royi, říkaj, že čistí sport a tohle už je potřetí, kdy jsem musel zápasit s podvodníkem.“

Hunt také již oznámil, že mluvil s Dana Whitem a požaduje půlku lesnarových peněz, nebo rozváře smlouvu s UFC. Jak se k tomuto celému problému UFC postaví, prozatím nevíme.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *