Češi mohou opět slavit! Titul mistra světa zůstal doma!

Foto 01 - copyright Lenka Bartáková

Poslední červencový den se do historie českých bojových sportů zapsal společně se jménem Petra Vondráčka, který v boji o světový trůn v pražských Žlutých lázních pokořil svého soupeře z Francie. Petr se tak stal vůbec prvním Čechem, který dokázal získat světový titul organizace WAKO Pro.

Ačkoli byl Petr Vondráček dle vypsaných kurzů sázkové společnosti jasným favoritem, rozhodně nebyl důvod jeho soupeře Nicolase Vermonta z Francie podceňovat. Zkušenosti a odlišné styly boje však oba borce supertěžké váhy vedly k jednomu cíli, ukončit zápas před limitem. To se podařilo Petrovi Vondráčkovi hned na začátku druhého kola, kdy po kombinaci tvrdých úderů poslal svého soupeře k zemi, a po odpočítání rozhodčím byl zápas ukončen. Petr Vondráček se tak stal historicky prvním Čechem, který získal titul světového šampiona organizace WAKO Pro.

Foto 01 - copyright Lenka Bartáková

V průběhu celého večera bylo k vidění celkově 11 zápasů, ze kterých 6 skončilo K.O. V osmičlenné pyramidě supertěžkých vah doslova proletěl k výhře třemi zápasy Jan Soukup, který každý z nich ukončil v prvním kole, a stal se nejen šampiónem pyramidy Yangame´s Fight Night, ale dost možná i světovým rekordmanem v době, za kterou dokázal v osmičlenné pyramidě zvítězit. Ve finále Jan Soukup zvítězil nad skvělým Radovanem Kullou. Do semifinále večera se ze čtvrtfinále probojovali také Georgij Fibich a Jiří Havránek.

Foto 06 - copyright Lenka Bartáková

V superfightech večera pak dokázal zvítězit v thajském boxu Jiří Apeltauer, v MMA Jakub Bartůněk a v rezervním zápase pyramidy David Vinš.

Diváci, kteří si v příjemném letním počasí našli cestu do pražských Žlutých lázních, mohli sledovat legendy ringových sportů, nové vycházející hvězdy, ale i známé tváře a osobnosti českého sportu, politiky nebo kulturního života. Večerem provázeli moderátoři Michal Frabša a Laďka Něrgešová a závěrečná afterparty v areálu Žlutých lázních bavila diváky až do noci.


pás 02 - archiv Yangame Group

Včerejší večer ve Žlutých lázních byl nadevše úspěšným a fanoušci se mohou těšit, jaké další netradiční prostředí organizátoři Yangame´s Fight Night opět na dalších akcích nabídnou.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *