Co je v Kanadě, nechť patří Kanaďanům

ufc-186-predictions-betting-tips-johnson-vs-horiguchi-predictions-betting-predictions

Turnaj UFC 186: Johnson vs. Horiguchi, který se bude konat v sobotu 25. dubna 2015 v Montrealu v Kanadě, rozhodne o držiteli titulu šampióna UFC v muší váze.

Američan Demetrious Johnson (21-2-1,UFC 9-1-1) se v říjnu 2011 pokoušel o titul v bantamu, ale prohrál s Dominickem Cruzem na body. Následně přešel do muší váhy a již v březnu 2012 bojoval o titul v této váze. Jenže první semifinálový zápas s Ianem McCallem neměl vítěze, tak se musel v červnu opakovat. Johnson se již lépe připravil a na body vyhrál. A pak v září se dočkal a pás šampióna si oblékl po vítězství nad Josephem Benavidezem opět na body. A od té doby již titul pětkrát obhájil.

ufc-186-predictions-betting-tips-johnson-vs-horiguchi-predictions-betting-predictions

Soupeřem mu bude 25letý Japonec Kyoji Horiguchi (15-1,UFC 4-0), který přešel z bantamu do muší váhy teprve vloni. Podle tipujících ale Japonec moc nadějí nemá, Johnson je jasným favoritem.

Ve dvanácti bojích na turnaji, protože se koná v Kanadě, by se mělo představit také dvanáct Kanaďanů, ale také bojovníci z USA a vedle zmíněného Japonce i Brit Michael Bisping (25-7), Brazilci Fábio Maldonado (22-7) a Thomas de Almeida (18-0). Na programu jsou výjimečně tři ženské boje, ovšem s pěti Kanaďankami a jednou Irkou Aisling Dalyovou.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *