Connor McGregor na UFC 200 zápasit bude!

MI+Conor+McGregor+fighter+flag+victory

Pokud se alespoň trochu pohybujete na internetu a sociálních sítích, určitě vám neunikl humbuk, který se v minulém týdnu strhl kolem jedné z největších osob UFC v současnosti. Touto osobou nemůže být nikdo jiný než šílený Ir Conor McGregor, který, jak už jste se do nás dozvěděli, naznačil, že by mohl již nyní ukončit svou kariéru.

Celé se to strhlo výrokem, že chce skončit mladý, že děkuje za prachy, které si vydělal a že se zase někdy uvidíme. Po neskutečné vlně spekulací však vše po několika dnech uvedl na pravou míru s tím, že se momentálně soustředí na trénink na svůj zápas na UFC 200 na to ovšem okamžitě zareagovalo UFC 200, které ho se soupisky vyškrtlo poté, co Conor odmítl dělat promo pro nadcházející událost. Mnoho fanoušků se tak najednou ocitlo na vrcholu i na dně. Jejich oblíbený fighter sice bude nadále pokračovat ve své kariéře, ale neuvidí ho na výročním večeru.

Vše je ovšem zase zcela jinak. Jak se zdá problémy se najednou záhadně jednoduše vyřešily a McGregor na svůj twitterový účet napsal toto:

conor tweet

Conor: „S radostí oznamuji, že jsem zpět na UFC 200. Velké díky Dana Whiteovi a Lorezno Fertittovi, že to pro fanoušky zařídili. Respekt.“

Více informací prozatím nemáme. Nicméně hned na první pohled je jasné, že celá aféra, která začala nenadálým prohlášením, že je celé McGregorově kariéře konec, až do momentu, kdy byl vyškrtnut z UFC 200, působí jako jedno velké marketingové, promo cosi, co zase vymyslel Dana White a jeho tým s jedním jediným cílem, a to nalákat a upoutat pozornost ještě většího množství fanoušků a diváků.

Inu prachy jsou prachy a někteří jsou pro ně dělat i ta největší divadla. Otázku je, zdali tato divadla patří i do UFC. Je zde totiž i ta možnost, že to některé fanoušky může znechutit a ti si pak najdou jiné zápasníky v úplně jiných soutěžích.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *