Conor McGregor: Mayweathera nepotřebuju!

th_900_600_cz_2_127_1463997563

Již uplynul nějaký ten čas, co se Conor McGregor k něčemu oficiálně vyjádřil, což je pro něj dost nezvyklé. Nyní však byl zveřejněn rozhovor pro ESPN, kde ce McGregor k celé situaci kolem něj vyjádřil jako ke zmedializované válce. Zdůraznil, že toho teď kolem něj dělo tolik, ovšem on se chtěl soustředit pouze na trénink na odvetu proti Natu Diazovi.

McGregor: „Byl to pro mě čas, kdy jsem se chtěl dát trochu dohromady. Nebylo to o tom, že bych se zavřel a řekl NE na všechno. Chtěl jsem udělat rozhovory pro důležitá média a najednou z toho bylo – Conore, jsou tři měsíce do zápasu, takže tě potáhneme na 40ti hodinovej let do Ameriky, kde uděláš kolečko mezi New Yorkem, Vegas, Kalifornií, 70 tiskovek, 70 talk show, reklamy, tohle všechno… Jakoby se zapomnělo, že jsem jim vydělal 400 milionů dolarů za předchozí víkend, tohle po mě chtěli již týden po tom zápase. Potřeboval jsem se dát dohromady.

A tak se to všechno stalo. Chtěl jsem se soustředit a dařilo se mi to a přesně v ten daný moment jsem prostě chtěl trochu víc času. Nezavřel jsem se před vším. Důležitá média, to jsem jim řekl. Řekl jsem, že udělám New York a ty ostatní města až později. Potřeboval jsem trochu víc času pro sebe, a že jsem nekomunikoval? To není pravda. Tlačili na mě, já jsem tlačil na ně a byla otázka času, kdy to bouchne.“

McGregor se minulý týden sešel s vedením UFC, aby si pořádně vyjasnili věci ohledně odvety mezi ním a Natem Diazem. Podle McGregora dopadla schůzka dobře a vše se momentálně dobře vyvíjí. To se ovšem nedá říci o schůzce Dana White, který ji absolvoval s Natem Diazem, a ze které odcházel opravdu hodně nabroušený. Nicméně to vypadá, že oči obou stran nyní směřují k UFC 202, který proběhne 20. srpna.

A jak se vyjádřil na adresu Mayweathera?

McGregor: „Byl to on, kdy vypustil tu zprávu. On dostane 100 mil dolarů a já dostanu 7 mil dolarů? To je podíl. Já neberu podíly. Vždycky se říkalo, že v boxu jsou peníze. 7 miliónů je k smíchu. Pokud on chce 100 milionů dolarů, beru to samé. Je mi 27 let a už jsem téměř v půlce podobnýho kontraktu. Ve 27 letech, Flody Mayweather boxoval předzápas na zápase Oskara de la Hoyi. Porovnejte si to. Kdo by nechtěl dobýt oba světy. On stárne. Já mám velikost, dosah, výšku a jsem mlád. On potřebuje mě, já jeho ne. Taková je pravda. S kým jiným by mohl zápasit? Pokud si nejde někoho z boxerského světa tak jeho výplata padne ze 100 milionů někam k 15 milionům. Potřebuje mě. Pokud se o tom chce bavit, můžeme, ale ten kdo to má pod kontrolou jsem já.“

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *