Den plný pohybu ve Studiu Fighter´s

IntensiveSAP

Jsou tací, kteří propadli sportu naprosto a zcela. Potřebují ho i několikrát denně. Pro ně, stejně jako pro ty, kteří chtějí vyzkoušet například TRX nebo kondiční kickbox, případně jsou zvědavi, jaké to je trénovat pod vedením trojnásobného mistra světa v kickboxu, připravuje pravidelně každý měsíc Michal Němeček v pražském Studiu Fighter´s dny plné pohybu. Jsou tady vítáni všichni – akce je určena pro ženy i muže všech věkových kategorií, není nutná žádná předchozí sportovní zkušenost.

Jak tě napadlo zorganizovat tuto akci?

První „Den plný pohybu“ byl spojený s propagací našeho studia. Chtěl jsem ukázat všechny lekce, které je u nás možno navštěvovat. Rozvrh byl rozmanitější, takže si každý mohl vybrat, co ho zajímá – klidně si zacvičit pouze část lekce, aby vyzkoušel, co nabízíme, co ho bude bavit.

…byl, už není?

Po čtyřech konaných „dnech“ jsem program zkrátil. Vznikly tak 3 po sobě jdoucí hodiny „práce“.

Jaká je tedy současná podoba programu?

Vždy 45 minut + 15 minut pauza pro regeneraci včetně doplnění sacharidů a tekutin. Začínáme warm upem pro zahřátí, Končíme asistovaným půlhodinovým strečink ve dvojících. Po intenzivním cvičení je důležité svaly kompletně celého těla protáhnout, mimo jiné je díky tomu lépe odváděna kyselina mléčná, která se ve svalech usazuje, lépe regenerujeme.

Jsou účastníci dnů pohybu stále stejní, nebo získáváš stále nové?

Chodí sem stálice, které si tuto akci oblíbily, ale přidávají se i noví. Na první den dorazilo zhruba 5 účastníků, minule jich přišlo 10.

Jedná se o stálé klienty vašeho studia, nebo sem někteří docházejí speciálně jen na tuto akci?

Většinou se jedná o ty, kteří navštěvují lekce a je to pro ně hec, jestli to dají. Jiní jsou mými klienty na soukromých lekcích, občas dorazí některý z mých známých nebo známý některého z účastníků.

Jaký je termín dalšího „dne“?

Další, v pořadí šestý, termín je naplánován na 29.3.2014 s programem: 10.00 warm up, 10.30 TRX – funkční trénink, 11.30 kondiční kickbox, 12.30 circle training, 13.30 asistovaný strečink. Cena při platbě předem je 300,-, na místě pak 400,-.

IntensiveSAP

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *