Fedor Emelianenko hlásí comeback.

012

O návratu bez pochyby jednoho z nejlepších zápasníků této planety, Fedora Emelianenka se mluvilo už velice dlouho. Mluvilo se o zápasech ve světových organizací jako je UFC, Bellator nebo i WSOF. Nyní je však všem spekulacím konec. Fedor Emelianenko si potřásl rukou s legendárním Noboyuki Sakakibarem, presidentem bývalé Japonské organizace Pride. Je také možné, že se Fedor časem zúčastní turnajů organizace Bellator, na niž svůj návrat ohlásil.

„The Last Emperor“ strávil svá nejlepší léta právě v Pride. Porazil zde např. A.R.Nogueru kterému v jeho obhajobě sebral titul a nikdy žádnou výzvu neprohrál. Ve své nejlepší době porazil opravdu koho šlo, jeho zápas s Mircem Cro Copem je považován za nejlepší zápas historie MMA. Emelianenko držel neporažený rekord do doby než narazil na Fabricia Werduma, který legendárního „Posledního císaře“ dokázal porazit na triangle choke. V posledním zápase porazil Pedra Rizza na domácím turnaji M1 v Moskvě.

013

Fedor Emelianenko se tedy představí na novoročním turnaji v Tokiu, nové vzniklé organizace. Otázkou však zůstává kdo bude jeho příštím soupeřem? Dá se vybírat z mnoha jmen které nefigurují v UFC, bohužel můžeme jen spekulovat. Nutno podotknout, že turnaje nové organizace bude vysílat světoznámá Spike TV. Fedor dodal „Jsem zápasník, jsem připraven. Uvidíme se na novoročním turnaji na Spike tv“.

Správa, že se Fedor Emelianenko vrací zpět do klece patří k největším zprávám z MMA tohoto roku. Fedor je celosvětově uznáván jako legenda MMA a ruského bojového sportu Sambo, ve kterém získal také mnoho ocenění.

 

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *