Judo: Akademické MČR družstev v Praze

tym FTVS Praha

V roce 2013, při příležitosti oslav 60. výročí založení ITVS (FTVS), byla univerzita v Praze pověřena Českou asociací univerzitního sportu uspořádáním 12. ročníku Českých akademických her. Na organizaci této vrcholné sportovní akce vysokoškoláků budou v letošním roce spolu s FTVS spolupracovat i kolegové z kateder Českého vysokého učení technického a České zemědělské univerzity. Mezi sporty, ve kterých změří své síly vysokoškoláci je samozřejmě i judo.

K pořádání akademického Mistrovtsví České republiky družstev v judu byl pověřen univerzitní sportovní klub USK Praha, který jej pořádal ve středu 22. května na hale Folimanka. Soutěž proběhla na dvou tatami v kategorii mužů do 66kg, -73kg, -80kg, -90kg a +90kg a žen do 55kg, -65kg, +65kg. Zúčastnit se mohli pouze studenti vysokých škol s platným výkazem o studiu. Zahájení turnaje je od 11hodin na pražské sportovní hale Folimanka. Vítězné družstvo získá titul Akademický mistr ČR pro rok 2013. První tři družstva obdrží medaile a diplom. Rozpis soutěže ZDE.

Zprávy z turnaje: Turnaje se zúčastnili pouze dva týmy. USK Praha startující za FTVS UK a ČZU porazili ve finále na dvě kola VUT Brno v celkovém výsledku 8:3 na pomocné body 80:25.

  • Výsledky:     1.místo    FTVS UK
  •                          2.místo     VUT Brno

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *