Judo: „Jedem si spravil chuť na Grand Prix“

musil horak

Další putování Grand Prix, tedy vysoce postavenou soutěž, pro judisty pořádá Chorvatko. Turnaj se bude konat ve městě Rijeka v termínu 14. – 15. září 2013. Za barvy České republiky se postaví dva judisté a to ve váze do 81kg  Jaromír Musil ze Sokola Praha Vršovice a ve váze do 100kg Michal Horák z oddílu USK Praha.

Oba judisté se zúčastnili nedávno mistrovství světa v Riu, kde se jim příliš nedařilo a tak jsou nyní plní emocí si napravit chuť a zúročit své tvrdé roky dřiny právě na turnaji Grand Prix v Rijece. Ke svým zápasům nastoupí oba v neděli 15.září 2013.

Chorvatsko mám rád a velmi se těším na celý turnaj. Potřebuji si nějakým dobrým výsledkem spravit chuť po nedávném mistrovství světa. Věřím v tento turnaj, že by mohl být dobrý výsledek“ vzkázal Jaromír Musil před odjezdem do Chorvatska.

V Chorvatsku mu los poskytl první volný zápas, proto tedy bude čekat na utkání mezi Moldavcem Duminicavem a Srbem Dosenem.

Druhý český reprezentant Michal Horák je téměř totožně natěšený stejně jako Jaromír. „Chci se pořádně poprat, předvést skvělé zápasy a samozřejmě dobrý výsledek. Na světovém šampionátu v Riu jsem se dostatečně poučil a teď to bude lepší. Poslední týden jsem se potýkal se zdravotními komplikacemi, kdy mě na pár dní zmohlo nachlazení, ale teď už je vše dobré“ pravil Horák před cestou na Grand Prix.

Na Horáka se při losu v Rijece také  usmálo štěstí, kdy losováním získal první kolo volné a bude tedy čekat na výherce utkání mezi Chorvatem Miladinem s Vucakem z Bosny a Hercegoviny.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *