Judo: Praha na třetím kole Moravské ligy

tym kounice

V sobotu 11. května 2013 proběhne další kolo Moravské ligy. USK judisté opět využijí šance se poprat při této dlouhodobé soutěži družstev a vyrazí na tatami za oddíl Judo Dolní Kounice, se kterým spolupracují již delší dobu. Startovat na lize budou pražští judisté Matěj i Václav Sedmidubský, David Dubský, Tomáš Veselý, Tomáš Knápek a Michal Horák.

Start Václava Sedmidubského při Moravské lize ještě není stále jistý. Dosud se potýká se zdravotními problémy, kvůli kterým byl nucen vynechat koncem dubna i evropský šampionát. Již několik měsíců řeší bolest v zádech a nejspíše koncem roku bude muset podstoupit operaci. „Mám to způsobené od špatných kyčlí, ale chci do kimona co nejdříve a připravit se na letní univerziádu, která bude už v červenci“ řekl ke svému zranění Sedmidubský, který stále zvažuje sobotní start na Moravské lize.

Zranění doprovází i Michala Horáka a jeho bolavé koleno. „Koleno jsem si poranil v půlce dubna a ještě nyní při některých technikách v něm pořádně zabolí, což je velmi nepříjemné. Příští týden mě čeká start v Orenburgu na evropským poháru, proto jsem stále v zápřahu a nesmím polevit s přípravou“ líčí svou situaci Horák.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *