Karlos Vémola si odsedí rok ve vězení.

055

Českou MMA scénu oběhla zpráva která nepotěší žádného s opravdových fandů MMA. Žijící legenda Českého MMA Karlos Vemola který se jako první Čech dostal do UFC půjde na rok do vězení. Důvodem je krácení daní. Karlos se tohoto činu dopustil za neplacení daní ze své firmy která zaměstnávala ochranku po klubech v Anglii a také za neplacení daní ze zápasů v Anglii.

Karlos si kromě roční dovolené za mřížemi také od soudu odnesl peněžitou pokutu v hodnotě deseti milionů korun. Pro Karlose a celou MMA scénu u nás jeto velká rána. Karlos sice prohrál svůj poslední zápas ale měl namířeno přímo zpátky do UFC. Nicméně rok není dlouhá doba a je možné že si Karlos odsedí jen polovinu svého trestu, je však otázkou jak se pobyt ve vězení projeví na jeho psychice a taky fyzické zdatnosti. Další otázkou je jak zkutečnost, že byl ve vězení uškodí jeho pověsti. UFC je známo, že nerado jedná s lidmi kteří mají kriminální minulost.

056

Karlos se také nedávno zmínil, že se pokusí do České republiky dostat galavečer UFC, což potvrdil samotný managment UFC pro Evropu. Karlos měl údajně celou záležitost zařizovat jako prezident MMAA. Je tady možné, že se případný turnaj UFC v České republice posune na až si Karlos odsedí svůj trest.

Doufáme, že náš „terminátor“ se vrátí na scénu co nejdříve a jeho problémy se co nejdříve vyřeší, za naší redakci přejeme hodně štěstí !

Sdílej s přáteli!

  Další doporučené články

  1 Odpoveď

  1. Predátor napsal:

   Tak přece na něj taky došlo na zmrda namachrovaneho njn holt na každou mrdku se vaří voda! Škoda že nedostal aspoň 5 let!

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *