Kickbox: Další titul mistra světa pro Čechy?

YG-25_cright Miroslav Lopatář

Již za týden odstartuje v pražské Sparta Aréně na Podvinném Mlýně mistrovství světa v kickboxu, MMA a thaiboxu. Od středy 12. listopadu budou moci fanoušci bojových sportů sledovat nespočet disciplín a přijdou si tak na své opravdu všichni. Opravdovou lahůdkou bude sobotní galavečer, na kterém proběhnou vybrané finálové zápas. a hlavním bonbonkem bude zápas o titul profesionálního mistra světa organizace WKF.

Mistrovství světa bude hostit reprezentace z více než 40ti států světa a samotné zápasy pro veřejnost začínají již ve středu úderem deváté hodiny ranní. Čtvrteční a páteční den se ponese ve stejném duchu včetně prvního vyhlašování vítězů v jednotlivých kategoriích. Jednotné vstupné na tyto dny je stanoveno na 199,-Kč za každý den.

V rámci mistrovství světa WKF proběhne na sobotním finálovém galavečeru též titulový zápas o profesionálního mistra světa v K-1 asociace WKF (World Kickboxing Federation). V zápase se na domácí půdě představí Petr Vondráček a proti němu řecký šampion v thajském boxu Stavros Grigorakakis.

Na titulový zápas si fanoušci mohou také vsadit a to prostřednictvím sázkové kanceláře SazkaBet.cz. Bookmakeři vidí výhru domácího borce více než jasně, ale zatím neporažený Řek může dobře připraveného Vondráčka přesto překvapit.

Vstupenky na mistrovství světa je možné zakoupit v síti Ticketstream nebo prostřednictvím facebookové aplikace zde:www.facebook.com/K1worldCZE/app_458979740806049.

YG-24_cright Miroslav Lopatář

Jednodenní vstupenky (středa, čtvrtek, pátek): 199,-Kč / den Sobota + galavečer: 499,-Kč Permanentka (středa až sobota vč. galy): 700,-Kč.

 

Facebook: www.facebook.com/K1worldCZE

Facebook událost: www.facebook.com/events/658120290949772/

Sázkové kurzy online zde:

www.sazkabet.cz/cz/kurzove-sazky/home/nabidka/?action=offer&sport=51

 

Webové stránky: www.wkf2014.cz

Oficiální vodou mistrovství světa je Ondrášovka.

 

Informace k titulovému zápasu o profesionálního mistra světa WKF (sobota 15. 11. 2014)

Petr Vondráček  36 let, výška 187 cm, váha 105 kg Bilance: 50-0-25 (29 TKO)  Tituly: K-1 WAKO PRO world champion (2014) Stavros Grigorakakis 24 let, výška 196 cm, váha 112 kg.  Bilance: 17-0-0 (12 KO) Tituly: řecký mistr v thaiboxu

 

Informace k sázení:

Před registrace na internetu www.sazkabet.cz: 1) Výběr vstupního bonusu, vyplnění formuláře a potvrzení autorizačního emailu na www.sazkabet.cz/cz/registrace/ 2) Po vygenerování registračního kódu (taktéž zaslán na registrovaný mobilní telefon pomocí SMS) dokončení registrace na jakémkoliv terminálu Sazky do 90 dnů (nutnost ověření totožnosti pomocí identifikačního dokladu) 3) Vydání Klubové karty, vytisknutí potvrzení o registraci a následné zaslání mailu o dokončení registrace a šestimístného bezpečnostního kódu na registrovaný mobilní telefon pomocí SMS Plná registrace na terminálu Sazky: 1) Registrace na jakémkoliv terminálu Sazky, ověření totožnosti, následné vydání Klubové karty a vytisknutí potvrzení o registraci. Seznam sběren nahttp://www.sazka.cz/cz/terminalove-sluzby/terminalove-platby/seznam-sberen/ 2) Zaslání jednorázového přístupového hesla na registrovaný mobilní telefon pomocí SMS, poté přihlášení do systému pomocí čísla Klubové karty a zaslaného jednorázového hesla a výběr vstupního bonusu 3) Změna loginu a hesla, následně zaslání emailu o dokončení registrace a šestimístného bezpečnostního kódu na registrovaný mobilní telefon pomocí SMS MOŽNOSTI VKLADU na hráčský účet:  1) Platební kartou vydanou v ČR nebo na Slovensku (min. vklad 100 Kč) 2) V hotovosti na jakémkoliv terminálu SAZKA (max. 150 000 Kč) 3) Online platbou přes PayU (cca do 5 minut) – služba se vztahuje na banky: Česká spořitelna, KB, Raiffeisen Bank, mBank, GE Money, FIO banka, Sberbank, Mobito

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *