KRAV MAGA PROTECT v Českých Budějovicích má nové výcvikové centrum

IMG_1043113229808943

Lukáš Pešta (38) s koncepcí Krav maga začal již v roce 2009, kdy tento sebeobranný systém vyučoval na Výstavišti v Českých Budějovicích. Krav maga je systém boje zblízka, který je neustále zdokonalován zejména Izraelskými bezpečnostními složkami. Je to jediný systém na světě, který vás naučí jak přežít. Sám Lukáš říká: „Dlouho jsem hledal systém, který by účinně řešil agresivitu v ulicích a dnešní společnosti. Koncept Krav magy mě naprosto přesvědčil o jeho účinnosti zejména po absolvování seminářů s Itay Gilem, se kterým dnes již spolupracuji a mám pod záštitou společnost PROTECT USA v České Re publice. Kpt. Itay Gil sloužil 14 let u speciálních sil v Izraeli a má bohaté zkušenosti s reálným bojem zblízka, kdy některé techniky upravil, tak aby odpovídali skutečným situacím v životě.

IMG_132295022964654

Krav maga je běh na dlouho trať, a kdo chce vidět výsledky hned za každou cenu, tak neuspěje. Je potřeba se neustále v tomto boji z blízka zdokonalovat.“ Lukáš Pešta se 26 let věnuje Taekwon-du, byl úspěšným reprezentantem ČR v tomto bojovém umění a dnes již vede pouze školu pro děti. Lukáš vysvětluje: „Jakékoli bojové umění na světě vás nenaučí a ani nepřipraví na tvrdý střet na ulici. Je velký rozdíl, když v ringu máte rozhodčího, který může v jakoukoli chvíli stopnout zápas, to však na ulici neexistuje. Právě proto jsem si nakonec zvolil Krav magu.“

IMG_1198360724874888

Koncept Krav maga je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit efektivně bránit (muže i ženy), jediná podmínka pro úspěšné zapsání do školy KRAV MAGA PROTECT je dovršení 18-ti let nebo alespoň 15-ti let, ale pouze se souhlasem rodičů. Dnes se zájem o tento způsob boje zblízka ve škole Lukáše Pešty rozrostl natolik, že bylo potřeba vyhledat nové centrum, které umožňuje simulovat reálné situace a to nové centrum pro bojové sporty na Jiráskově nábřeží v Českých Budějovicích naprosto splňuje.

IMG_20131210_135049

Škola KRAV MAGA PROTECT pořádá i spoustu jiných zajímavých kurzů pro veřejnost jako je první pomoc, lezení a slaňování, kurzy přežití, základní střelecké kurzy, seskoky padákem, ale i ochranu VIP osob a kurzy CQB. Více informací naleznete na www.kravmagaprotect.cz nebo na tel.: 733 527 430.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *