Martin Zavoral Team Fighter´s

Martin_zaoral_team

Zaměření : KICKBOX

Specializace: SEMI-CONTACT, LIGHT-CONTACT

Kickbox:

Kickbox je v současnosti nejrychleji se rozvíjejícím sportem bojového umění. Je to moderní sport využívající údery rukou z boxu a kopy nohou z bojových umění jako např. taekwondo, karate nebo kung-fu.

Kickbox je sport pro všechny věkové kategorie, který se dá provozovat rekreačně či závodně a každý si může sám zvolit kontaktní nebo bezkontaktní způsob trénování.

Tréninky kickboxu jsou zaměřeny na správné zvládnutí techniky rukou a nohou, na zlepšení fyzické a psychické kondice, na strečink, který umožňuje každému rozvíjet své motorické schopnosti a získávání potřebných bojových vlastností.

Náročnost tréninků záleží na vlastním přístupu, hodiny jsou rozděleny pro začátečníky i pokročilé, na semi-contact nebo light-contact.

Semi-contact(americké karate)= zde se především při boji uplatňuje taktika a rychlost bojového umění , při kontaktu soupeřů dochází k přerušení boje a následuje okamžité bodové hodnocení ze strany rozhodčích.

Light-contact= zde se uplatňuje taktika a vytrvalost kombinační návaznosti jednotlivých ručních i nožních technik, a až po ukončení časového limitu rozhodčí vyhlásí bodově lepšího závodníka.

Kontakt:

Email: fightersteamprague@seznam.cz

Výkonný výbor:

Předseda: Zavoral Martin
Tajemník – sekretář : Němečková Jaroslava
Hospodář: Šebová Denisa

Realizační team:

Hlavní trenér: Martin Zavoral +420 777 557 723
Koordinátor: Jarka Němečková +420 608 382 617
Zdravotník: Jiří Frolík +420 603 336 775

Sdílej s přáteli!

  Další doporučené články

  1 Odpoveď

  1. Gaia napsal:

   Jednou bych chtěl s kickboxem také začít moc se mi to líbí

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *