McGregor vs Diaz

750x3702-440x310

Tuto sobotu se na UFC196 potkali dva borci, o kterých jsme vám před týdnem referovali. Nate Diaz a Conor McGregor proti sobě stanuli poté, co ze zápasu s McGregorem vypadnul dos Anjos, Nate Diaz ho velmi rychle nahradil. Pro McGregora to ovšem znamenalo, že musel jít o dvě váhové kategorie výš.

Mezi oběma fightry panovalo napětí již před zápasem. Oba si vyměnili hned několik ostrých slov, což je ale u obou již tradiční přístup. Diaz v samotném zápase spoléhal především na své dlouhé paže, a McGregor zase na svou hbitost. Ta mu ovšem byla k ničemu především v soubojích na zemi, kam se bojovníci dostali hned dvakrát a v druhém případě to pro McGregora představovalo ukončení zápasu. Diazovi se mu totiž podařilo nasadit parádní kravatu, která celý zápas ukončila. Na jeho celkový záznam se můžete podívat v tomto videu.

http://rutube.ru/video/cf83a5567d4dc0a1b3ea9248e5a95a2f/?ref=logo

Po zápase se McGregor na dva dny odmlčel, ale nyní se, alespoň skrze sociální média k celému zápasu vyjádřil, pomineme-li pozápasovou tiskovou konferenci.

gettyimages-513970776-nate-diaz-conor-mcgregor-ufc_3426985

„Vlítnul jsem do toho a vsadil vše na jednu kartu. Vystřelil jsem a minul. Nebudu se nikdy omlouvat za to, že jsem to zkusil. Tohle se stává. Vezmu tuto prohru jako chlap, nebudu od toho uhýbat. Nebudu měnit, to kdo jsem. Až nějaký další šampión půjde zápasit o dvě váhy výš, dejte mi vědět. Pokud už vás unavuju, jak furt mluvím o penězích, běžte spát. Až se ráno probudíte, pořád tu budu stát s největším PPV ratingem, pořád budu mluvit o milionech. Děkuji všem za skutečnou podporu a seru na pomluvy od lůzy. Mám to rád. Pořád budu jíst steaky k snídani. Už jsem tohle vše v životě v nějaké formě zažil. Strávím to a vrátím se silnější. Aldo si srab. Dos Anjosi si srab. Až budou psát učebnice historie, budou o mě. Vy máte twitter. A vzkaz fanouškům! Nikdy v životě neuhýbejte před výzvama. Nikdy se nevymlouvejte na nepřízeň osudu. Postavte se tomu se vztyčenou hlavou! Nate, ještě se uvidíme!“

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *