McGregor oplácet Diazovi bude!

maxresdefault

Connora McGregora asi není třeba blíže představovat. Je to takové přerostlé děcko, které má neustále potřebu ukazovat svůj mamon, ego a psychickou labilitu. Právě psychickou pohodu mu na posledním zápase trochu rozhodil Nate Diaz, který jej ukončil K.O.

Pokud malému děcku vezmete hračku, chce jí ovšem ihned zpět a přesně to se teď děje i u McGregora. Diaz mu vzal jeho čest a tak McGregoru bude dělat vše pro to, aby k tomu dostal příležistor. Odveta v podstatě vůbec nic neřeší, jeden bojovník si zahojí své poraněné ego a ten druhý si slušně vydělá. Samotná touha znovu se utkat však v tomto případě není hlavním motorem pro uspořádání odvetného zápasu. Tímto motorem jsou diváci a jejich naléhání, aby se zápas skutečně učinil.

Měl se tak stát na UFC 200 a důvody proč se tak nakonec neuskutečnilo, od nás už nejspíše znáte, a pokud ne, tak si je přečtěte zde. I přesto, že to vypadalo na absolutní neúspěch, McGregor se stejně nakonec dočká. Zápas se odehraje na UFC 202, které bude probíhat 20. Srpna v Las Vegas. Jak to tak vypadá, tak McGregor je v UFC opravdu silným pánem a možná i silnějším, než by se některým líbilo.

Uvidíme, jak jeho zápas dopadne a zdali mu po eventuální prohře konečně spadne hřebínek či nikoliv. Pokud i vás štve kompletně celé haló, které se kolem tohoto irského mužíka točí, najděte si na Youtube videa, kde dostává na budku a možná vás stresy trochu přejdou. No, a pokud vás štve Dana White, můžete si pustit toto video, ve kterém zase dostává on na budku od Nata Diaze.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *