MMA: Aldo vs McGregor

20150904045156_5D3_6992

Tuto sobotu nás čeká jeden z nejzajímavějších soubojů několika posledních měsíců. Proti sobě se totiž postaví Jose Aldo, držitel mistrovského pásu muší váhy UFC a Conor McGregor mistr pohybů v oktagonu, který si pro svého soupeře vždy najde drtivou střelu přímo na obličej.


Tato sobota bude, pro všechny fandy opravdu kvalitních zápasů na vrcholné úrovni, velkým svátkem. Souboj těchto dvou velikánů totiž slibuje poměrně zajímavou podívanou, ve které budeme svědky snahy mladého a nadmíru ambiciózního McGregora, porazit klidného a skromného Aldu.

20150324073840_5D3_4063
McGregor, přezdívaný také Notoriuos patří mezi opravdové showmany mezi MMA zápasníky. To ovšem neznamená, že nemá své vychloubání podloženo opravdovými úspěchy. Celkem 18 vítězství a jen dvě porážky, to jsou čísla, která zdobí jeho osobní kartu. Jeho příprava na tento zápas se nese v opravdu zajímavém duchu. Díky tomu, že se McGregor nebojí svých fandů a rád se s nimi podílí i o některé zajímavosti ze svého osobního života, jsme mohli vidět například tvrdý trénink na pláži, s hakisovým míčkem, nebo trénování rychlosti úderů nad zapálenými svíčkami.

20150904045157_5D3_7003
Naopak Aldo si své tréninkové přípravy drží v naprosté tajnosti, stejně tak jako svůj soukromý život. Ve prospěch Alda mluví také statistiky. Celkem 25 vítězství a pouze jediná prohra. Scarface tak bude pro McGregora opravdu velkým soustem a bude velice zajímavé sledovat, jak si s ním šílený Irčan poradí.

I sázkaři dávaje větší šance Aldovi a to -127 pro McGregora a 107 pro Alda. Není pochyb, že McGregor je výjimečný muší bojovník, ovšem Aldo je nejlepší muší bojovník a může před McGregora postavit zeď, kterou Ir jen velmi těžko překoná. Jak? Tak na to si budeme muset počkat do sobotního utkání v MGM Garden Aréně, Las Vegas, ve státě Nevada. Připravte se na peklo.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *