MMA: Almeida jede!

Apr 25, 2015; Montreal, Quebec, CAN; Thomas Almeida (blue) reacts after his fight against Yves Jabouin (red) (not pictured) during their bantamweight bout during UFC 186 at Bell Centre. Mandatory Credit: Eric Bolte-USA TODAY Sports

Turnaji UFC Fight Night 88: Almeida vs. Garbrandt, který se konal v sobotu 29. května 2016 v americkém Las Vegas, předcházelo jen pár změn, nejzajímavější ale byla, že byl ze souboje a Abelem Trujillem odvolán Carlos Diego Ferreira, protože mu bylo z odbíraných vzorků zjištěno, že dopoval.

Věc je ale v řízení, takže si na výsledek musíme počkat, ovšem v souladu s antidopingovou politikou UFC nastoupit nemohl. Nahradil ho proto nováček Jordan Rinaldi. Hlavním zápasem turnaje byl již podle názvu v bantamové váze souboj Thomase Almeidy a Codyho Garbrandta.

Cody Garbrandt (8-0,UFC 3-0,11.na světě) je dosud neporažený mladík z Ohaia, kde začínal s boxem v 15 letech u svého strýce, bývalého olympionika a který začal s profi MMA v roce 2012, se postavil proti stejně starému (25 let) Brazilci Thomasi Almeidovi (21-0,UFC 4-0,8.na světě). Ten začal s MMA v roce 2011 a v roce 2014 se stal bantamovým šampiónem organizací Legacy FC a MMA Super Heroes, a proto byl také vcelku jasným favoritem i tohoto zápasu. U dosud neporažených bojovníků se ale jen těžko dělají prognózy, tak i zde se to nepovedlo, Garbrandt zvítězil již v 1. kole v čase 2:53 KO po úderu.

Všech dalších pět zápasů hlavního programu skončilo vítězstvím na body, stejně tak polovina z šesti předzápasů. Nejkratším druhým zápasem turnaje byl pak boj ve střední váze mezi Jakem Collierem (9-3,UFC 1-2) a Albertem Udou, který skončil vítězstvím Collera TKO po punches and spinning back kick ve 2. kole v čase 1:06.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *