MMA: Angličané stále praktikují vyřazovací systém

LMS_Lightweights

Jeden ze zajímavých turnajů, jmenovitě Fight UK: Last Man Standing: Lightweights, se konal v Anglii, resp. v Leicesteru v sobotu 26. dubna 2014. Již z názvu bylo patrné, že zde půjde o turnaj v lehké váze, doplněný dalšími zápasy, většinou však šlo o amatéry.
Do turnaje se nechtěně zapojil i Polák Krzysztof Adamczyk, který ve své MMA premiéře porazil v 3 kolovém zápase favorita Morgana Starkee na body.

Po třech dalších zápasech přišlo na řadu první čtvrtfinále, ve kterém Geoff Ogendo porazil Johna Dewise na body. V dalším Richard Herbert (2-0) zvítězil nad Saulem Boydem ve 3. kole za 1:36 po Rear Naked Choke. Harry Marple porazil Jake Oceana po Brabo Choke ve 2. kole za 1:59. Konečně Sam Wilkinson (3-0) zdolal Boba Vialse na body, ovšem v turnaji již pokračovat nemohl.

1394337_10153649390355657_491490274_n
Po dalších pěti vložených zápasech přišlo semifinále. V prvním zápase nastoupili Richard Herbert a   Geoff Ogendo. Zápas na dvě kola  vyhrál na body Herbert. Ve druhém semifinále nahradil Wilkinsona   Krzysztof Adamczyk, který naskočil do turnaje místo Wilkinsona, ovšem teď prohrál s Harrym Marpleem v 1. kole za 1:44 po Rear Naked Choke.
Z dalších čtyř vložených zápasů byly dva profi, ale hlavně pak následovalo finále. V něm Harry Marple  porazil ve třech kolech Richarda Herberta na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *