MMA: Anglický titul cestuje do Rakouska

M4TC_16

Na turnaji M4TC 16: Invasion, který se konal v sobotu 28. února 2015 v Rainton Meadows Aréně ve městě Tyne and Wear v Anglii, šlo o jeden titul profesionálů a o tři tituly amatérské.

Hlavní událostí byl titulový zápas v těžké váze mezi Rakušanem Rubenem Wolfem (9-6), který byl ve svém třetím zápase v kariéře poražen našim Lubošem Vrňatou, a to v roce 2011, a Jamesem Mulheronem (7-0), který porazil i účastníka bojů v UFC Neila Waina (13-3,UFC 0-1) a byl šampiónem M4TC jeden rok s dvěma úspěšnými obhajobami. Vyzývatel Wolf, který poprvé zavítal jako bojovník MMA za kanál La Manche, se nenechal dosud neporaženým domácím bojovníkem překvapit, ale naopak ve 3. kole po přesně mířených ranách složil Mulherona KO/TKO. A britský titul se stěhuje k našim jižním sousedům.
Po Rear Naked Choke vyhrál svůj zápas ve velteru Adam Proctor (1-0) nad Rogerem Griffinem (3-3) v 1. kole v čase 2:39. Přesným úderem KO ukončil zápas v těžké váze také Thomas Denham (5-6) nad Philem De Friesem (11-4) již v 1. kole za 61 vteřin, a to šlo vlastně o nejzkušenějšího bojovníka turnaje.
Zápas bez vítěze v lehké váze předvedli Luke Ord (1-0) a Jamie Jones (2-1) a v posledním profi zápase v pérové váze zvítězil na body Dean Latif (0) nad Paulem Gregsonem (3-2).
Amatérské tituly získali v v bantamu Welšan Aidan James, v lehké váze Rory Evans a v pérové váze Harry Hardwick.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *