MMA: Bellator najel na letní program

Bellator-96

Bellator 96, který se konal 19. června 2013 v oklahomské  Thackerville přinesl proti startovní listině některé změny. Michael Chandler měl bránit svůj titul v lehké váze proti vyzyvateli Dave Jansenovi, ale ten se zranil. Obdobně Richard Hale  měl mít za soupeře Vinicia Queiroze v těžké váze turnaje, který si poranil kolena a byl nahrazen Ryanem Martinezem.

Čtveřice hlavních utkání skončila tak, že v středně těžké váze Mihammed Lawal knockautoval Setha Petruzeliho v 1. kole za 1:35. Ve stejné váze bojovali i Jacob Noe a Ron Sparks do třetího kola, kdy na TKO zvítězil Noe. V obou případech šlo o semifinále v boji o titul. Nejkratší zápas večera vybojoval v těžké váze Vitaly Minakov nad Ronem Sparksem, a to za pouhých 32 vteřin. Ve welteru pak War machine stejným TKO zvítězil v prvním kole za 3:55.

Mezi devítkou doprovodných zápasů se asi nejvíc čekalo na vystoupení zkušeného Raphaela Butlera proti Jeremilahovi O´Nealovi, a nezklamal, TKO bylo za 2:57. Obdobně měl bojovat zkušený Richard Hale s Ryanem Martinezem, ovšem tomu to nevyšlo, a skončil KO za 2:19.

Ze známějších bojovníků ještě zmíníme Keitha Berryho, který  porazil Corteze Colemana až rozhodnutím „na body“, tedy  2:1.

Další Bellator se koná 31. července v Novém Mexiku, v Rio Rancho. Budete-li v této době v USA, nenechte si akci ujít, na pořadu jsou boje o titul v těžké a středně těžké váze.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *