MMA: Benešovská Noc bojových sportů

1

V sobotu 15. února se v Benešově u Prahy koná velký turnaj, na kterém se divákům představí v několika bojových sportech zkušení borci. Jistě to bude velká podívaná. Prim v počtu zápasů zde bude hrát Muay Thai, ale největší hvězdou turnaje bude Martin Gaňo v K1. Dosud nejsou všechny zápasy Muay Thai obsazené, někteří pozvaní borci na jména svých soupeřů stále čekají.

U dojednaných duelů můžeme uvést v prvé řadě zástupkyně něžného pohlaví, do 60 kil na 3 x 2 minuty Anetu Chmelovou (Aplik MT) a Elišku Pelechovou  (Gladiators Gym ČB). Ve váze do 72 kg by se měli utkat Ahmed Umachanov (KTSO Praha J. V.) a Aleš Kolář (Spejbl Gym Praha), do 83 kg Daniel Brunclík (X Gym Praha) a Miroslav Truneček (Zak´s Team Chomutov). Poslední dva zatím stanovené zápasy by měli vybojovat ve váze do 72,57 kg Antonín Tichý (Tic Tac Rokycany) a Tomáš Bříza (Muay Thai Olomouc) a do 79,38 kg Jaroslav Chmel (X Gym Praha) a Jiří Hataš (Zak´s Team Chomutov).
MMA by zde mělo mít své zástupce ve dvou soubojích, a to ve váze do 77 kg na 2 x 5 minut.  Jindřich Janoušek, zatím 0-2 (Hanuman Gym Praha) a Maďar Gergö Szücs (1-1) a nad 93 kg Zdeněk Ledvina, zatím 0-2 (Reinders Team Praha) a prostějovský Michal Daneček (Combat Sambo Prostějov).
Jak bylo naznačeno, ve váze do 70 kg se na 3 x 3 minuty v K-1 představí hvězda českých profesionálních zápasů Martin Gaňo (KTSO Praha J. V.) a proti němu nastoupí zkušený německý borec Leo Bönninger.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *