MMA: Boje o profeisonální tituly v Polsku

łebkowski-plmma-940x500

Kolotoč polských turnajů PLMMA 49 se v pátek 6. března 2015 zastavil ve městě Łobez. Jde o turnaje Polské profesionální ligy MMA, ale jsou sem zváni i zahraniční hosté. Nejinak tomu bylo i tentokrát, byť vše nevyšlo proti původnímu plánu.


V boji o titul v pérové váze měl proti Kamilu Łebkowskému (11-4), který titlul obhajuje již po třetí, nastoupit Brazilec Rafael Macedo da Silva (7-2), ovšem z toho sešlo a stanul proti němu Bělorus Sergei Semizhon (4-2). Papírově byl jasným favoritem Łebkowskui, ovšem musel si vítězství tvrdě vybojovat a vyhrál až ve 3. kole KO/TKO po úderech.
Obdobně došlo ke změně i v druhém titulovém zápase v muší váze. Zde měl nastoupit do boje Ibrahim Barkinkhoev (4-2), který drží titul v muší váze do září 2013, ale na místo něho se v aréně objevil debutant Bělorus Vitali Kozakov (0). Zůstal tedy Marcin Lasota (8-1), který porazil v roce 2012 našeho Filipa Macka a roku 2013 Artura Jevsejčika, který si s nováčkem poradil hned v 1. kole po Toe hold.
Z dalším zápasů uvádíme vítězství v pérové váze Marcina Wrzoska (8-2), který dost často působí v Británii (4-2), nad Rusem Sultanem Tsikhesashvilim (0) Armbarem v 1. kole, jinak se tu dál objevili borci vesměs na svém začátku kariéry.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *