MMA: Bojová horečka sobotní noci

4e0a72e4c1d5c4dbb1f4edf0b06d07fa

Anglický Liverpool prožil sobotní večer 20. července ve víru turnaje MMA s názvem Cage Warriors 57: Paraisy vs. Barnes.
Hlavním zápasem byl boj ve střední váze mezi Normanem Paraisy a Leeroyem Barnesem. Paraisy (11-3-2-1R) již prošel třemi boji v Bellatoru, byť neúspěšně, a nyní si chtěl zchladit žáhu po remíze proti bývalému šampiónu střední váhy Chrisi Cagovi na Warriors 55.

Na zápas se těšil: „Jsem opravdu nadšený, že budu bojovat v tak fantastickém místě, jako je Echo Arena,“ Soupeř, debutant Warrios, Barnes (12-10-1) je považován za jednoho z Britských nejlepších bojovníků v těžké váze, i když nyní přešel do střední. „Paraisy je úžasný a já to vím, ale chci, aby mne lidé hodnotili výš. Paraisy je mi šitý na míru, takže v boji s ním můžu zazářit a sundám ho!“ říkal Barnes před zápasem. Jejich boj byl třináctý z šestnácti, takže si diváci museli počkat dlouho, ale užili si ho, protože o výsledku rozhodli až body, kdy ruku po závěrečném třetím kole zvedal Paraisy.
Po čtyřech amatérských zápasech přišla řada zápasů pro nás neznámých borců, snad jen Matt Inman (11-5), který vyřídil Mohsena Bahariho (5-1) položením v 1. kole za 0:44, by mohl být odborníkům znám. Dost z nich také prošlo Bammou, třeba Chris Fishgold (9-0), který zde v lehké váze na TKO porazil Marcina Wrzoseka ve 2. kole v čase 3:31.

Přitom Wrzosek (6-2) patří k polským nadějím MMA. Ve veltru Ali Arish (20-2) na body vyhrál nad Jackem Masonem (24-12) jednomyslným rozhodnutím a bantamový Ronnie Mann porazil (22-6) TKO Jose Luise (17-10) v 1 kole za 03:19.
V posledních dvou zápasech Danny Roberts (9-1) položil ve 3. kole na lopatky Henryho Fadipa (5-6) a o vítězství asi nejzkušenějšího borce turnaje Paula Daleye (33-12, vč. UFC) ve velteru nad Polákem Lukaszem Chlewickým rozhodl po 1. kole lékař vhozením ručníku.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *