MMA: Bouřlivák McGregor to dokázal

Conor McGregor,

U turnaji jsme si již napsali, nyní se zaměříme přímo na Mc Gregora a jeho úspěšnou výhru. 13 vteřin, přesně to je doba, za kterou dokázal bouřlivák McGregor do posledního puntíku naplnit všechna slova, která doposud posílal na adresu Jose Alda. Stal se totiž novým šampionem featherweight.


Na tento zápas čekali někteří fanoušci celý života Conor McGregor celý svůj život. V plánu všech byl epický zápas, ve kterém se utkají dva neskutečně dobři borci, a ti se budou rubat až do odpadnutí. Celému tomuto utkání předcházelo velkolepé provokování ze strany McGregora, které mělo Aldu rozhodit. Zdali se mu to povedlo či nikoliv necháme na vás, ovšem jasné je jen jedno. McGregorovi se povedlo Aldu knockoutovat během třinácti vteřin prvního kola.

24CCEC1500000578-0-image-a-7_1421555023793

Tím se mu podařilo zajistit si nejen titul šampiona váhové kategorie featherweight, ale zároveň také vytvořit rekord v rychlosti uděleného KO, během souboje o šampionský titul. Mnoho fanoušků bylo přesvědčeno, že neporazitelný Aldo, pro kterého mluvili veškeré statistiky, i tipy bookmakerů, se zlomit nenechá a nenapravitelnému rošťákovi McGregorovi ukáže, kdo je v této váhové kategorii pánem. Ovšem nestalo se tak.

hqdefault
Hned první vteřiny celého zápasu, v podstatě první ostřejší kontakt totiž přinesl naprostou senzaci. McGregorův levý hák z protiakce poslal Aldu k zemi, z které se jeho tělu nechtělo vstávat, i když hlava si nejspíše přála něco jiného. Z velkolepé bitvy se tak během několika vteřin stalo absolutní deklasování dosavadního držitele šampionského titulu.


Krom titulu si McGregor připsal také 14 milionů dolarů, cože je poměrně slušná apanáž. Navíc se teď může slunit na absolutním vrcholu, dokud se nenajde další odvážný vyzyvatel. Pro Alda to znamená, že se bude muset pokusit vrátit zpět na vrchol, což nebude mít vůbec jednoduché. My však doufáme, že se mu to podaří co nejrychleji, protože tuto epickou bitvu bychom rádi viděli ještě jednou, jen v trochu prodloužené verzi.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *