MMA: Brazilci na Legacy

Thomas-de-Almeida-300x199

Podívejme se na turnaj americké organizace, o které se u nás tolik nepíše. Legacy FC 32: Machado vs. Almeida se konal v pátek 20. června 2014 v Horseshoe Casino v Shreveportu v Louisianě a hlavní událostí byl podle titulku zápas o titul šampióna Legacy v bantamové váze mezi Brazilci Caiem Machadem (4-0) a Thomasem de Almeida (16-0).

Almeida měl původně bojovat se Aaronem Phillipsem (5-1), ovšem ten se mezitím upsal v UFC, kde před měsícem svůj úvodní zápas prohrál. Machado však nebyl rovnocenným soupeřem a prohrál již v 1. kole v čase 4:17 po KO/TKO po úderu do těla.
Hodně se očekávalo od zápasu ve velterové váze mezi Derrickem Krantzem (14-8) a Kylem Bradleyem (18-9). Krantz je známý bojovník třeba z Bellatoru (1-1), Bradley zase z UFC (1-3), ale oba víc než rok nezápasili. Jejich zápas také skončil nakonec v 1. kole v čase 3:44, když Bradley prohrál vzdáním po rear naked choke.
V muší váze Klayton Mai (5-1) porazil Matta Schnella (3-1) po gilotině Choke ve 2. kole za 1:04, ve střední váze Quentin Henry (7-1) zdolal Nicholase Jacksona (3-0) po armbaru v 1. kole za 4:51. Geoffrey Neal (3-1) ve velteru na body zvítězil nad Christopherem Anthonym (2-1).
Další zápasy již obstarali borci, kteří měli na svém kontě jen několik zápasů či to byli úplní nováčci a dokonce dva zápasy byly i amatérské.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *