MMA: Brazílie Rusko nepřemůže

MMA 14-06a Abubakar Vagaev

Rusko v poslední době hostí na svých turnajích mnohé vynikající zahraniční borce, a to zejména Brazilce. Většinou je to pro Brazilce také první bojová cesta za hranice své domoviny, ale většinou odjíždějí z Ruska s porážkou. Že výjimka potvrzuje pravidlo, se ukázalo na turnaji Akhmat Fight Show 23: Grand Prix Akhmat 2016, který se konal v Hrozném v sobotu 11. června 2016.

Hlavní událostí turnaje byl souboj ve veltrové váza mezi Rusem Abubakarem Vagajevem (11-1) a Brazilcem Luis Sergio da Fonseca Melo, obvykle zvaném Luis Melo (30-14-3,Bellator 1-1). Pro Vagajeva, ruskou veltrovou osmičku, to byl v řadě již třetí Brazilec, když ty dva porazil na body. Melo hledal štěstí i v USA, ale tam neprorazil, ale ani zde nebyl favoritem. Vagajev, jak bylo zmíněno, bojoval po třetí s Brazilce, a opět se mu dařilo, i když znova jen vítězstvím na body.

Vyhrát se podařilo pouze Brazilci Gerônimu Dos Santos (37-16), který si již ruské arény dvakrát vyzkoušel, ale tady porazil v těžké váze Američana Marca Sursu (16-9,Bell.0-1) s Read naked choke v čase 3:01 v 1. kole. Třetí Brazilec na turnaji, Delson Heleno (29-8), prohrál ve střevní váze s Rusem Salamuem Abdurachmanovem (6-1) na body a čtvrtý Márcio Santos (7-1) ve velteru s Rusem Beslan Ušukovem (11-2) také jen na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *