MMA: Cesty MMA po Polském venkově

thunderstrike_fight_league_3_final_poster

Polská organizace Thunderstrike Fight League, která si dala za úkol podporovat rozvoj MMA a popularizovat ho pořádáním akcí v celém Polsku, uspořádala v sobotu 22. února svůj již 3. turnaj. Hlavní událostí turnaje Thunderstrike Fight League III v hale Arkadiusza Gołasia v Kraśniku byl boj v těžké váze do 120 kg mezi Adamem  Maciejewským (10-5-1) a Ukrajincem Evgenem Boldyrevem (7-4).

Pro Maciejewského to je vlastně druhý návrat do domoviny, protože většinu své kariéry se pohyboval po amerických arénách. Jejich vzájemný souboj museli nakonec rozhodnout body, a to ve prospěch Maciejewského.
Filip Wolański (4-1) v muší váze porazil Karola Labu (3-1) KO/TKO děrovačkou v 1. kole za 4:42. Ve střední váze se Konrad Plaza (0-3) konečně dočkal výhry, když Radosława Wojcika (0-1) porazil položením a trojúhelníkovým škrcením opět v 1. kole za 1:36. Skóre si trochu vylepšil v těžké váze i Norbert Piskorski (1-5) na Łukaszi Borowském (0-1), když ho porazil na body.

tfl3
V úspěšnějším tažení kariérou pokračuje v lehké váze Łukasz Bieniek (2-0), který byl i ve třetím zápase kariéry úspěšný, ve zdejším oktagónu si poradil se Sebastianem Solarzem (1-1) položením a škrcením anakondou v 1. kole za 3:59.
Prvního vítězství se dočkal v kočičí váze do 68 kg Marcin Sasiński (0-2), když porazil Pawła Czuje (0) KO/TKO úderem koleny ve 2. kole za 1:24.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *