MMA: Dozvuky UFC i v polských arénách

Prommac

Další z významných turnajů MMA se konal v sobotu 1. března v hale Orbita Sports ve Wroclavi. Pro MMA Challenge 1: Narodziny zde uvítal mnohé ze špiček polské MMA, ale i ze zahraničí. A je proto také škoda, že nedošlo k plánovanému zápasu našeho Petra Horňáka (2-0) s Grzegorzem Janusem (4-1), protože si Horňák poranil loket.

Hlavní událostí byl zápas ve střední váze mezi Tomaszem Drwalou (21-4) a Brazilcem Delsonem Helenou (25-8). Drwala patří do absolutní polské špičky, vždyť se také dostal do UFC a bojoval vyrovnaně 3-3. Do UFC se dostal i Heleno, ovšem po jednom prohraném zápase tam skončil, ovšem tady si v Polsku „užil“ v aréně jen 4 minuty, protože tolik stačilo Drwalovi k jeho KO/TKO po úderech.
K druhému zápasu v těžké váze mezi Michałem Kitou (16-7) a Američanem Mikem Wesselem (13-7) lze uvést, že Kita se objevil v Bellatoru a Wessel dokonce i v UFC. Ale domácí aréna svědčila Kitovi a zápas ukončil KO/TKO po úderech v 1. kole za 2:11.

safe_image.php
Švéd Martin Fouda Afana Bipouna (4-2-1) porazil debutanta v MMA Mariusze Cieślińského v bantamové váze na body, Brazilec Wendres da Silva (15-5) zvítězil nad Bartoszem Fabińským (7-2) též na body. Obdobně vyhráli ve velteru Brazilec Tyago Moreira (7-3) nad Damianem Milewským (2-2-1) a v těžké váze Jacek Czajczyński (7-6-1) nad Szymonem Bajorem (11-4).
Tomasz Kondraciuk (11-4) v polotěžké váze zvítězil nad Łukaszem Klingerem (6-1) KO/TKO pravým hákem již v 1. kole za 3:11.
Tomasz Kowalkowski (3-0), který nahradil našeho Horňáka, v těžkém váze vybodoval  Grzegorze Januse (4-2). Stejně tak Michał Michalski (2-1) ve velteru zvítězil nad  Pawłem Obrzutem (2-2).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *