MMA: Emersonova cesta za titulem

MMA 26-06 Rob Emerson

Slušné zastoupení zkušenými borci měl turnaj Victory FC 51: Emerson vs. West, který se konal v pátek 24. června 2016 v aréně Buccaneerve městě Urbandale v Iowě. Hlavní zápas turnaje obstarali v bantamu Rob Emerson (17-11,UFC 3-3,Bellator 2-0) a Shawn West (12-5), který neprohrál za sebou sedm zápasů.

Jejich střet byl také bojem o titul v organizaci Viktory FC, ale oba v ní nastoupili poprvé, takže žádná obhajoba. Favoritem byl jasně Emerson, a také to dokázal, když vyhrál v 2. kole v čase 1:30 po Rear maked choke. Také druhý zápas turnaje z pohledu důležitosti byl titulový. Šlo ale o střední váhu a nastupovali zde Mike Rhodes (9-4,UFC 0-3), také premiant ve Victory FC, a Rakim Cleveland (14-7-1,V.FC 2-0), jednička lehké váhy v Iowě. Také tady vyhrál favorit, Rhodes ukončil zápas také ve 2. kole v čase 2:42 po Guillotině.

Ještě zmíníme jeden zápas, a to v pérové váze, kde nastoupil Rick Glenn (18-3-1), který byl předloni krátký čas šampiónem pérové váhy v organizaci WSOF a nyní je na 41. místě světového žebříčku své váhy. Proti němu se postavil Ramiro Hernandez (18-9,UFC 0-2), shodou okolností také jednička své váhy v Iowě. V tomto střetu se opět prosadil favorit, a byl to Glenn, který vyhrál na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *