MMA: Erick Silva si na titul počká, až bude připraven

Erick Silva

Erick Silva si dal ke svým 29. narozeninám předčasný dárek, slaví je až 21. června. Ve Fortaleze v Brazílii porazil ve welterové váze v 1. kole za dobu 71 vteřin Jasona Higha. Zápas byl ohodnocen jako „položení noci“. Se svým celkovým skórem 15-3 (1) by se mohlo zdát, že by se již měla začít připravovat na boj o mistra UFC.

„Myslím, že je ještě příliš brzy. Abych byl upřímný, nedělám si nyní žádné starosti o boji i titulu,“ řekl Silva během poturnajové sobotní tiskové konferenci, a dodal skromně, že: „Všechno, co chci udělat, je dělat svou práci. Chci si připravit plán na další boj, a když již bude, chci se na něj soustředit. Pokud bych mohl mít 20 soubojů před bojem o titul, udělal bych to. Chci mít k tomu hodně znalostí a zkušeností.“

Přes jeho názory Silva však postupuje ve welterové váze stále výš. Jeho vítězství bylo vynikajícím výkonem. Ke svému vítězství ještě dodal, že po porážce s Jonem Fitch (na UFC 153 dne 13.října 2012 v brazilském Riu de Janeiro po jednomyslném rozhodnutí, ale zápas byl vyhlášen Bojem noci) jsem se snažil zlepšit v každé oblasti, a tak jsem se dal na dobré učitele, kteří by mi v tom pomohli, tedy Jiu-Jitsu a Muay Thai.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *