MMA Fanoušci vybírají peníze pro zápasníky a charitu

AFC

Mnoho Atletů, kteří sní o tom být na nejlepší ve své disciplíně, čelí obrovskému stresu z jejich finanční situace. Někteří mají práci na plný úvazek přičemž trénují 4-5 hodin denně.

Ostatní spoléhají na rodinu, přátelé nebo sponzory.

Ve snaze ulehčit finanční situaci svých bojovníků, Aggression fighting championship(AFC)

založilo novou nadaci The AFC Fan Faction“ vždycky se hledáme způsoby jak podpořit naše bojovníky“ říká Steve Fader, president AFC.

Tato nadace umožňuje fanouškům MMA podporovat jejich oblíbeného AFC bojovníka. Fandové pomahají tím že přispívají na bojovníkův fight camp.“Naši bojovníci trénují dlouhé hodiny opravdu tvrdě. Doufám že naše nadace pomůže snížit stres, který k tomu patří, aby se naši zápasníci mohli soustředit na trenink a zápas“ říká spoluvlastník AFC Steve fader. Přestože vybrané peníze jdou hlavně na treninkové kempy pro zápasníky, část peněz pujde na charitu kterou si bojovnici vyberou.

Na stránkách http://aggressionfc.com/fight-fan-faction/ si fandové mohou vybrat zápasníka kterého by chtěli podpořit. Když dar přesahuje 50 USD dostanete podepsané tričko, plakát AFC a certifikát o darování. A to se vyplatí…

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *