MMA: Favorit Toczydlowski v boji o titul neuspěl

sna17-2

Po Polsku asi největší stopu zanechávají za sebou Poláci ve Velké Británii. Nyní na turnaji Shock n‘ Awe 17, který se konal v sobotu 6. září 2014 ve Mountbatten Centru v Portsmouthu, byl v hlavní události, v boji o titul ve hře Jacek Toczydlowski (5-4). Ten ale bojuje jen ve Velké Británii.


Je však zajímavé, že byl jednou poražen v roce 2012 dalším Polákem Piotrem Ptasinským (5-4), ale i ten ani jednou nevstoupil do arény v Polsku, většinou také bojuje ve V. Británii.  Toczydlowského soupeřem v boji o titul ve velterové váze byl Brit Andy Kerr (4-4), který zatím ze své domoviny nevytáhl ani jednou paty. Je také zajímavé, že v naprosté většině byl za favorita považován Polák, ale skutečnost byla zcela jiná, zápas trval v 1. kole jen 2:29, když přišla rána a KO/TKO a Toczydlowski ležel na zemi.
Další zápasy pak svedli jen Britští borci, i když někteří se hlásí třeba k Anglii. Tak třeba Brit Benny Carr (3-1), kterého letos v dubu porazil výše uvedený Polák Toczydlowský za pouhých 92 vteřin zápasu, byl favoritem také ve velteru v boji právě s Angličanem Marcem Doylem (1-0).

Dopadlo to však podle předpokladů vítězstvím Carryho, ale jen na body.
Z dalších bojů trochu zkušenějších borců uvedeme třeba v bantamu Angličana Saliha Kulucana (3-2), který porazil Brita Jaya Butlera (2-0) po jeho slovním vzdání již v 1. kole v čase 2:33. V polotěžké váze Brit Ryan White (8-5) dokázal zvítězit nad Britem Brad Conway (0-7) diskvalifikací z důvodů útoku na jeho zadní část hlavy opět v 1. kole v čase 1:49.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *