MMA: GCF 26 UŽ PŘÍŠTÍ SOBOTU V PRAZE

GCF26

7. prosince v Praze oslaví svátek všichni fanoušci bojových. Organizace GCF v pražském Clarion Congress hotelu uskuteční galavečer pod názvem GCF 26: Fight Night, v rámci něhož proběhnou souboje o tři mistrovské tituly a pět zápasů na 3×5 minut. Bohužel kvůli zranění Josefa Krále odpadl čtvrtý titulový zápas ve kterém měl Král obhajovat svůj titul proti Patriku Kinclovi. I tak se ale v osmihranné kleci se utkají momentálně, až na pár borců, nejlepší čeští bojovníci promícháni s talenty.

V prvním zápase se představí dva bojovníci vyznávající především boj v postoji, přerovský Marek Bartl, který zápasil poslední dobou na Slovensku a má na svém kontě čtyři výhry ze šesti zápasů a liberecký Jan Machal, který má na svém kontě tři výhry z pěti zápasů, ta poslední KO je týden stará. V dalším zápase do 66kg se představí dva neporažení bojovníci se shodným skóre na sherdogu 2:0, Michal Lebduška a Jakub Pigan. Po nich přijdou na řadu David Ziopulos a Ivan Ivanka mladší a poté zápas bývalé dlouhodobé české jedničky do 70kg Václava Přibyla a slovenského talentu Miroslava Štrbáka, který minulý měsíc získal titul v Německu. Záapasy na 3×5 minut uzavře fight talentovaného Miloše Petráška proti ostřílenému Pavlu Bechtoldovi.

GCF26

V prvním titulovém zápase večere se pokusí volný titul v těžké váze vybojovat Viktor Pešta a pakliže se mu to povede, měli by pak jeho další kroky mířit do zahraničí. Soupeřem mu bude pardubický zápasník Lukáš Ťupa. Do boje o titul ve váze do 93 kilogramů se postaví velký talent, 21 letý Jiří Procházka, který naposledy deklasoval svého soupeře na prestižním turnaji v Německu a jeho soupeřem bude oblíbený striker, pražský veterán, 36 letý Martinu Šolc. Procházku zatím žádný Čech neporazil a jestliže chce prorazit do zahraničí, titul získat musí. Odborníci jsou tedy velmi zvědavi, zda potvrdí svoji formu proti zkušenějšímu Martinu Šolcovi, který bude chtít uzmout titul pro sebe a ukázat všem, že on je česká jednička této váhy. Oba borci své zápasy rádi ukončují KO, Procházka zatím vždy v prvním kole a dá se čekat, že se tak stane i tady. Vrcholem večera pak bude duel o pás šampiona střední váhy. O ten se proti sobě v kleci postaví karlovarský Tomáš Kužela a veterán organizace UFC, Karlos Vemola. V tomto případě půjde o Vemolův druhý zápas v Čechách a odborníci i fanoušci čekají, jak si poradí s Kuželou, poté co ve svém prvním zápase u nás jednoznačně porazil a škrcením poslal do bezvědomí svého prvního soka. Pravdou nicméně zůstává, že ačkoliv platí Karlos Vemola za jasného favorita zápasu a má za sebou kvalitní a delší přípravu než na svůj první zápas v ČR, smíšená bojová umění jsou nevyzpytatelná a Tomáš Kužela platí za nesmírně zkušeného bojovníka. Můžeme se dočkat tedy i velkého překvapení v hlavním zápase večera?

Odpověď dostaneme již příští sobotu!

A kromě samotného galavečera se také fanoušci můžou těšit na veřejné vážení bojovníků, které proběhne o den dříve, 6. prosince v 16:00 a taktéž na po zápasovou tiskovou konferenci, kde budou přítomni všichni bojovníci, kteří se představí v titulových zápasech.

Vstupenky na GCF 26 : FIGHT NIGHT v pražském Clarion Congress hotelu jsou stále k dizpozici v síti Tickestream, ale neváhejte, kapacita sálu je omezená.

 

Sdílej s přáteli!

  Další doporučené články

  2 Odpovědí

  1. opice napsal:

   škoda že se král posral

  2. Karel napsal:

   Zapasnik z Liberce se jmenuje Malach

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *