MMA: GCF 27: Road to the cage – pozvánka + fight card

4_172680593452df0df18a810

21. Března bude Praha hostit další podnik GCF tentokrát s podtitulem Road to the cage. Po úspěšném prosincovém turnaji s našlapanou fight card se GCF opět vrací do Prahy, a opět ve velkém stylu ! Zápas o titul prozatímní titul ve welterové a lehké váze. Super fight Brněnského střelce a držitele titulu GCF v Light Heavyweight Jiřího Procházky s polským veteránem.

Hlavní zápas večera:

Jiří Procházka (8-2-0) vs. Dawid Baziak (9-6-0) Hlavní zápas večera přinese bombu v podobě česko polského souboje. Brněnský Jiří Procházka který je znám jako velice dobrý striker se utká s Dawidem Baziakem. Procházka na konci minulého roku předvedl asi nejlepší zápas v historii české republiky proti Martinu Šolcovi. Oproti tomu Baziak je veterán dvou největších evropských organizací KSW a M1. Z devíti výher jich pět skončilo KO. Lze tedy očekávat velkou bitvu v postoji a určitě velice zajímavý zápas.

 

Fight card:

Miroslav Štrbák (8-3-0) vs. David Kozma (12-6-0) První z titulových zápasu. David Kozma je už česká stálice, titul lehké váhy GCF už třikrát obhájil. Teď se proti němu ovšem postaví Štrbák který patří beze sporu k největším talentům Slovenska. Kozma se určitě bude snažit využít své grapplerské zkušenosti. Oproti tomu Štrbák je výborný v Ground and Pound což by mohlo dělat Davidovi problém.

Robert Pukač (7-3-0) vs. Patrik Kincl (11-7-0) Poté co se Josef Král zranil a Kincl ztratil už svojí druhou šanci na zápas o titul, GCF rozhodlo, že se bude zápasit o titul prozatímního šampiona. Patrik Kincl která je v poslední době velice oblíbený a taky je to velký talent se utká se slovenskou mašinou Robertem Pukačem. Kincl svoje poslední tři zápasy vyhrál před limitem a navíc proti zahraničním soupeřům. Pukač je držitelem titulu fight explosion.

Vít Vávra (5-1-0) vs. Jaroslav Poborský (23-32-0) Veterán octagonu versus nová krev. Tak by se dal nazvat eliminační zápas Poborského s Vávrou. Je zřejmé, že vítěz se utká o titul s vítězem zápas Kozma vs. Štrbák. Poborský má za sebou před padesát zápasů. Pojoval snad po celé Evropě. Vít Vávra je nadějí českého MMA. Pět výher na největší české lize mluví za své.

Filip Macek (9-7-0) vs. Miroslav Kubaň (5-5-0) Opakování zápasu z GCF 23 který skončil remízou. Macek patří k nejlepším lehčím vahám u nás. Na kontě má několik zápasu v Evropě a porazil nejlepší bantamové váhy v česku. Kubaň je velice uznávaný slovenský zápasník. Zápasil např. s Michalem Hamršmídem na prvním GCF a má zkušenosti také z Evropských turnajů.

Rudolf Kříž (7-3-0) vs. Vít Mrákota (5-3-0) Další zápas kde se představí top bojovníci v polo těžké váze. Ruda Kříž přivezl velice cenné vítězství z ukrajiny. Oba zápasníci jsou především dobří v boji na zemi. Dá se tedy očekávat zápas plný pokusu o submisse.

Tomáš Penz (9-8-0) vs. Petr Beránek (6-4-0) Penz je jeden z mála kdo se může pyšnit skalpem Tomáše Kuželi. Liberecký borec s tvrdým strikingem se postaví proti Brněnskému Beránkovi který určitě bude chtít rozšířit svojí sbírku vítězství. Beránek se navíc připravoval s Karlosem Vemolou v London Shootfighters.

David Marcina (12-14-0) vs. Marek Pilař (6-5-0) Rakouský Marcina který bojuje za GCF Team se vrací do čech. Přemožitel Tomáše Kuželi který ekceluje bojem na zemi se postaví proti Pardubickému Marku Pilařovi. Dá se očekávat velice zajímavý zápas který jen potvrzuje kvalitu tohoto galavečeru.

Michal Vostrý (5-4-0) vs. Ivan Ivanka jr. (2-0-0) Syn slavného judistického otce Ivanki se opět představí na turnaji GCF. Ivanka má obrovskou sílu a je výborný ve wrestlingu, ve svém prvním zápase však vyhrál na KO high kickem. Vostrý mu bude určitě kvalitním soupeře. Vostrý se připravuje jak v Chomutově tak v Penta gymu Praha.

Ladislav Erdélyi st. (???) vs. Tomáš Peleška (0-1-0) Galavečer zahájí souboj Příbramského trenéra Erdélyiho kterým je veteránem v bojových sportech. Soupeřem mu bude Poleška který má zatím pouze jednu prohru z MMAA areny.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *