MMA: GCF přinese boje o mistrovské tituly

4_172680593452df0df18a810

Další z velkých českých turnajů MMA, GCF 27: Road To The Cage se koná v pátek 21. března v aréně Sparty Praha. Divákům se tu má představit řada jmen z naší české špičky MMA, ale také několik bojovníků zpoza hranic, zejména ze Slovenska.

Hlavní událostí by měl být bezesporu duel naší jedničky v polotěžké váze Jiřího Procházky (8-2) a Slováka Dawida Baziaka (9-6).
O tituly půjde v dalších dvou zápasech, v lehké váze bude titul šampióna GCF obhajovat David Kozma (12-6) proti dalšímu Slovákovi Miroslavu Štrbákovi (8-3-1). V pérové váze je titul v této chvíli neobsazen, takže se o něj do boje pustí dva dosud neporažení Michal Lebduška (3-0) a Matěj Kuzník (8-0).
Z dalších zápasů, které uvedeme, se mají utkat v lehké váze veterán Jaroslav Poborský (23-32) a Vít Vávra (5-1), v bantamu Filip Macek vs. Miroslav Kubáň, ve smluvní váze do 74 kg Michal Vostrý a Ivan Ivanka jr., v polotěžké váze David Marcina a Marek Pilař, v polotěžké váze Vít Mrákota a Rudolf Kříž a ve velteru Robert Pukáč a Patrik Kincl. Objevují se i další jména, takže se můžeme těšit na Tomáše Penze nebo na Marka Bartla. Ovšem ke změnám může dojít i v předvečer turnaje, takže definitivní seznam jmen budeme vědět v pátek v 19.30.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *