MMA: Hallman dokázal, že staré železo nepatří do sběru

dennishallman_display_image

Turnaj Titan FC 26 Fight Card, který se konal 30. srpna 2013 na Union Stadionu v Kansas City Missouri, byl velkým návratem Dennise „Supermana“ Hallmana (52-14-2). Hallman patří mezi nejzkušenější bojovníky MMA se svými víc než 50 vítěznými záznamy. Ve své kariéře se pohyboval v různých vahách, ale postavil se zejména ve velteru převážně proti těm nejlepším borcům, a to i v UFC (4-4), když dvakrát dokázal porazit známého Matta Hughese.

Po posledním úspěšném zápasu s Johnem Wakdessim na UFC 140 v prosinci 2011 měl dvakrát znovu bojovat na UFC, ale jednou byl zraněn a pak měl problémy s vahou, nakonec byl z UFC propuštěn. Nyní tedy veterán Hallman narazil na vysokého a hubeného Dana „Handlera“ Hornbuckleho (24-54). Ten sice nemá za sebou tolik zápasů jako soupeř, ale se střídavými úspěchy bojoval mnohokrát na Bellatoru (3-3) a nyní je šampiónem DEEP v těžké váze. Za favorita byl všeobecně považován Hornbuche, ale v kleci to bylo to otevřené.  Jejich zápas nepřinesl totiž nikomu možnost ukončit boj předčasně, a tak nakonec to vyřešili rozhodčí body ve prospěch Hallmana.
Velterová váha na turnaji měla i další zápas, Chance Recountre (1-0) proti Jasonu Wittovi (2-1) vyhrál KO děrovačkou ve 2. kole v čase 0:56.

heavy-ufc-133-2_5
Trojice zápasů v pérové váze byla velmi zajímavá. Nejrychleji ukončený zápas předvedli Kevin Croom (9-4) a Dustin Phillips (13-7). Oba se krátce objevili i v Bellatoru, zde tedy za 105 vteřin Croom položil soupeře v prvním kole a vyhrál tak podle tipování fanoušků MMA. Boj Alexe Whiteho (6-0) a Roye Babcocka (6-1) vypadal pode jejich předešlých výsledků na vyrovnaný zápas, ale sázkaři dávali přednost Whitemi, a nemýlili se. Dopadlo to tak, že to vyhrál White ve 2. kole zahnáním soupeře do kouta. Ve třetím Zach Nolan (3-1) položil Jeremyho  Smitha (0-1) ve 2. kole v čase 2:03 gilotinou Choke.
Jediný zápas v lehké váze zapsal v kladném bodě pro sebe Bobby Coopper (6-3), když na body porazil Codaleho Forda (7-4).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *