MMA: Italský Bellator s rozpaky

MMA 17-04a Patricky Freire

Poprvé v letošním roce se podařilo, že turnaj UFC i Bellatoru se odehrál v jednom dni, a to v sobotu 16. dubna 2016. Bellator se však vypravil daleko od své domoviny v USA, konal se v Pala Alpitour v italském Turíně.

Diváci tentokrát ale asi moc spokojení nebyli, protože z plánovaných desíti zápasů se uskutečnilo jen šest. Hlavní událostí byl brazilský souboj v lehké váze mezi Patrickem Freirem (15-7,Bell.8-5) a Kevinem Souzou (16-4,UFC 3-1). Oba borci patří do první padesátky světového žebříčku (48 a 37), Souza s lepším postavením a se slušnými výsledky v UFC byl také pasován na favorita, výsledek byl však jíný, Freire vyhrál na body.

V dalším zápase v polotěžké váze se představil domácí Alessio Sakara (16-11-2,UFC 6-8-1), nováček v Bellatoru, ovšem s velkou zkušeností z UFC. Proti němu nastoupil Američan Brian Rogers (12-8,Bell.5-6), považovaný za mírného favorita. Domácí prostředí však Sakaru vyhecovalo a zápas ukončil KO úderem v 2. kole v čase 2:29. Další zápas opět proti sobě postavil USA a Itálii, v pérové váze ale domácí prostředí neznamenalo nic, AJ McKee Jr. (3-0,Bell.3-0!) vyřídil Danila Belluarda (5-0)´již v 1. kole KO údereme za 2:44.

Na programu byl i jeden dámský boj v muší váze, Anastasia Janková (2-0) porazila Američanku Anjelu Pinkovou (0) opět již v 1. kole, Armbarem v čase 1:35.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *