MMA: Jelínek mistrem CageX FC ve Vaduzu

11023_2

Lichtenštejnsko sice není pro MMA země zaslíbená, ale úspěch tam se cení. V sobotu 5. dubna 2014 se zde v Spörryhalle ve Vaduzu konal turnaj Fight Night Liechtenstein, tedy FNL – Fight Night 2014. Hlavní událostí turnaje byl boj o mistrovský pás CageX FC ve velterové váze mezi naším Josefem Jelínkem (2-4) z SKS Arény Kladno a Němcem Sebastianem Baronem (11-11).

Baron je zkušený bojovník, který zápasí již desátou sezónu a na jeho kontě je i vítězství nad Jaroslavem Poborským na HG-Herodes Gate 9 v prosinci 2012. proto byl baron favoritem, leč zatím ve výsledcích záporný Jelinek se vyznamenal a zápas vyhrál. Můžeme proto jen gratulovat.
Z dalších bojů bychom mohli zaznamenat dalších několik zápasů. V bantamu Rus Anzor Arsanov (0) podlehl Němci Alexandru Michailidisovi (4-0) v 1. kole za 1:40 po Rear-Naked Choke. Teď Němce čeká 1. června na IFC v Evenpalastu v Lipsku náš Ondřej Skalník. Tung Le (0), bojující za barvy Německa, ve velterové váze prohrál s dalším Němcem Dimitriem Semkem (1-0) také Rear-Naked Choke v 1. kole za 2:52. Němec Ilja Stojanov (0) porazil ve střední váze Rakušana Johannese Eiglla (0) po kimuře v 1. kole v čase 3:16.
Domácí borec Manuel Werder (2-1) v lehké váze bojoval proti dalšímu německému začátečníkovi Viktoru Schmidta a porazil ho na KO po úderech v 10. kole v čase 4:08. Ve velterové váze Rakušana Daniela Stampfla (0) porazil Němec Rainer Benjatschek (0) na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *