MMA: Krylov dostane druhou šanci, aneb Ruský vpád do UFC

UFC_on_FOX_10

Na turnaji UFC on Fox: Henderson vs. Thomson (UFC on Fox 10), který se má konat 25. ledna 2014 v Chicagu, do předkola zde nastoupí nejmladší borec současné UFC, 21letý Ukrajinec Nikita Krylov (15-3). Má se utkat v těžké váze s Waltem Harrisem.

Krylov začal na profi scéně v červenci 2012 a první prohru zaznamenal až ve 13. zápase s tehdy další nastupující hvězdou Vladimírem Mitšenkem v prosinci 2012, a opětně s ním prohrál v loňském březnu. Krylov pak ještě porazil Němce Gabriela Tampu a pak podepsal smlouvu s UFC. Proti Ukrajině je v UFC frekvence zápasů daleko menší, jeho domácí přemožitel Mitšenko například absolvoval devět zápasů, poslední šest však vždy prohrál před uplynutím času.

ufc-fox-10-banner
To jsme ale odbočili, Krylov nastoupil poprvé v UFC a narazil na zkušeného Australana Soa Paleleia (20-3) a prohrál s ním TKO po úderech až ve 3. kole v čase 1:34.
Černý Američan Walt Harris (5-2) dostane šanci v UFC také podruhé, v prvním zápase prohrál s Jaredem Rosholtem (9-1) až na body. Mimochodem, Rosholt se na lednovém UFC má utkat s ruskou legendou Alexejem Olejnikovem (48-9-1), který bude v UFC debutovat. Obdobně bude v UFC debutovat další Rus, Adam Kaliev (6-0) ve velteru proti Němcovi Pascalovi Kraussovi (11-2).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *