MMA: Kyrgyzstán jede

MMA 24-07a Valentina Sevcenkova

Hlavní událostí turnaje UFC on Fox: Holm vs. Shevchenko, který se uvádí také jako UFC on Foxu 20 a který se konal v sobotu 23. července 2016 v United Centri v Chicagu v Illinois, byl souboj světové sedmičky bantamové váhy Valentiny Ševčenkové z Kyrgyzstánu a světové čtyřky Američanky Holly Holmové.

Holmová (10-1,UFC 3-1,Bellator 10-0) v posledním zápase poznala poprvé ve své kariéře porážku, když přišla o titul bantamové šampiónky UFC v boji s Mieshou Tateovou. Mimochodem titul získala vítězstvím nad snad nejznámější bojovnicí MMA Rondou Rouseyovou vloni v listopadu. Ševčenková (12-1,UFC 1-1) se ničím takovým nemůže pochlubit, a také i proto nebyla vůbec nepovažovaná za favorita. Jenže sportovní život nezná někdy tipy a předpoklady, protože se Ševčenková překonala a zvítězila na body.

Šest dalších desíti zápasů skončilo vítězstvím na body, kde se většinou radovali favorité. Zajímavější byly zápasy, které skončily předčasně. Například v bantamu Eddie Wineland (21-11-1,UFC 3-5) porazil TKO po úderech ve 3. kole v čase 1:54 Frankieho Saenzu (10-3,UFC 3-1), a přitom v poslední době šel spíš od porážky k porážce. Ještě zmíníme druhý ženský zápas, ve kterém Felice Herrigová (10-6,UFC 1-1,Bell.2-0) ve slámové váze porazila Kailinu Curranovou (4-2,UFC 1-2) Rear naked choke již v 1. kole v čase 1:59.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *