MMA: Lucka Pudilová ve Švédsku

Hartsner-Haggstrom-Poster

O našem ženském MMA není mnoho slyšet, ale přesto se nějaká česká bojovnice v cizině objeví na startovní listině turnaje v cizině. V sobotu 28. listopadu 2015 to byla například Lucie Pudilová.

Turnaj Battle of Botnia 2015 se konal ve švédském městě Umea a představila se tu vcelku slušná plejáda evropských bojovníků. Hlavní událostí byl boj v pérové váze mezi Švédem Niklasem Bäckströmem (8-2, UFC1-2), který se tu objevil poprvé po návratu z UFC, a Bulharem Georgem Stoyanovem (19-9), který teď často bojuje v Rusku, ovšem s nevalnými výsledky. Jak to často bývá, i méně úspěšní borci v UFC jsou jinde hvězdami, tak i zde Bäckström vyhrál v 1. kole po Choke.

Lucie Pudilová (3-0) tu bojovala v bantamové váze se Švédkou Linou Akhtar Lansbergovou (4-1), která prohrála pouze svůj úvodní zápas kariéry a pak se již veze po vítězné vlně. Naposledy si například poradila s vynikající Němkou Alexandrou Buchovou (8-3), Lenka má na štítě z významnějších bojovnic pouze Finku Suvi Salmimiesovou (3-0-1), proto byla favoritkou Lansbergová. Lucka se však nedala a zápas skončil v řádném čase, ale na body vyhrála domácí bojovnice.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *