MMA: M-1 Global Challenge 45

Nenad-Avramovich

Poslední den února 2014 se v hale Atmosphere v Petrohradu konal turnaj M-1 Global Challenge 45. Hlavní událostí byl boj v těžké váze mezi Estoncem Dennisem Smoldarevem (5-0) a chorvatskou hvězdou MMA  Ante Delijou (8-1). Pro Deliju to měla být satisfakce za první porážku, kterou utrpěl od Holanďana Diona Staringa, ovšem nestalo se tak, vzdal marný boj ve 2. kole v čase 2:27.

Z dalších zápasů uvedeme, naoř. že Rus Musa Khamanaev (13-3) v lehké váze porazil Ukrajince Vladimíra Nikolaeva (10-1) také ve 2. kole KO/TKO po těžkých úderech. Uspěl i další Rus Rashid Yusupov (2-2), kterému se postavil Brazilec Charles Andrade (27-15), který není v Rusku poprvé. Tentokrát prohrál na body. Ukrajinec Alexander Butenko (33-9-1), další velezkušený borec, také na body porazil neméně zkušeného Fina Niko Puhakku (28-14), na kterého si možná vzpomene náš Roman Vanický, který s ním prohrál v roce 2002.
Rus Ilya Doderkin (4-0) dostal v lehké váze za soupeře Španěla Nenada Avramovicha (1-1) a porazil ho po 2. kole v čase 1:26, když ovšem zaskočil za dalšího Španěla Daniela Taberu.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *