MMA: M-1 v Kazachstánu

M-1-Challenge-59-Kharitonov-vs-Garner

Ruská organizace M-1 Global uspořádala další ze svých turnajů pod názvem M-1 Challenge 59: Battle of the Nomads 5 v Kazažském sportovním paláci v Astaně v pátek 3. července 2015. Jak je zvykem, sešla se tu výborná konkurence ze mnoha zemí světa, hodně se také čekalo od dvou Američanů.

Hlavní událostí turnaje byl souboj v těžké váze mezi Rusem Sergejem Charitonovem (22-5) a Američanem Kennym Garnerem (15-9). Charitonov patří mezi nejlepší borce v zemi, má bohaté zkušenosti z bojů z mnoha zemí, i z USA, kde bojoval v Strikeforce (1-1), ale hlavně z Japonska. Garner se pohybuje zejména mezi Ruskem a USA, kde ale nepůsobí v žádné organizaci, tady se mu předem dávaly také proto jen malé šance. A ukázalo se, že favorit Charitonov měl jasně navrch a svoje vítězství zúročil KO již v 1. kole v čase 4:10 po úderech.

M-1-Challenge-59-Kharitonov-vs-Garner

Z dalších bojů se zmíníme o boji ve střední váze, kde druhý Američan v turnaji Luigi Fioravanti (25-13,UFC 4-5) zvítězil nad dosud neporaženým Sergejem Kovalevem (5-0) ve 2. kole v čase 1:56 po Rear naked choke. A ještě přidáme vcelku ve veltru nečekané vítězství domácího Rashida Dagaeva (2-1) nad zkušeným Španělem Danielem Taberou (18-7-3,Bellator 0-1) na body. Abychom potěšili čtenáře, letos v listopadu se turnaj M-1 bude konat i v Praze.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *