MMA: McGregor vs dos Anjos: Souboj desetiletí potvrzen!

Conor-McGregor-vs-Rafael-dos-Anjos-Tickets

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že se vyrojila velká vlna spekulací o tom, zda se Conor McGregor nepostaví Rafaelu dos Anjosovi. Tyto spekulace vznikly na základě souboje mezi McGregorem a Aldou, se kterým si McGregor pohrál jak kočka s myší a za 13 vteřin souboj ukončil KO.


Fanoušci McGregora dobře znají a tak ví, že jeho bojový apetit je maximální a že 13ti vteřinový románek s Aldou byla pouze předehra. A McGregor skutečně nezklamal. Když jsme vás informovali o tom, že by se proti sobě mohl McGregor a dos Anjos postavit, příliš jsme tomu nevěřili. Ovšem tento obrovský zápas se opravdu uskuteční.

Pátého března. To je to datum, kdy se tito dva velikáni postaví proti sobě, aby poměřili své titánské síly. Zápas se odehraje v MGM Grand v Las Vegas. McGregor chvilku váhal, zda toho opravdu půjde a to ne z důvodu strachu, ale od té chvíle, kdy ustlal Aldovi, je o něj tak obrovský zájem, že nemá příliš mnoho času na trénink. Nakonec však kývnul a nebyl by to starý dobrý Conor, kdyby okamžitě nezačal přilévat oleje do ohně.

O dos Anjosovi začal okamžitě rozhlašovat, že je to zrádce svého brazilského lidu a že tento boj bude věnovaný všem Brazilcům, které dos Anjos zradil tím, že opustil svou zem a všechen čas nyní tráví v USA. Právě tímto prohlášením se Conor snaží strhnout Brazilské fanoušky na svou stranu.

Pro Conora to navíc bude v případě vítězství i prohry dalším velice příjemným finančním obohacením. Již za Aldu získal několik milionů amerických dolarů, a kolik přesně dostane za tento zápas, se nám nechce ani radši odhadovat. Nicméně jsme opravdu rádi, že k tomuto zápasu dojde, protože to bude velká bitva a dos Anjos se na McGregora připraví jak nikdo předním. A třináctisekundové KO si v tomto případě můžeme nechat jen zdát.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *