MMA: McGregor vs dos Anjos

Gleison-Tibau-Rafael-Dos-Anjos-7373-UFC-139-1

Dost provokativní představa co myslíte. Pokud byl fight mezi McGregorem a Aldou soubojem tohoto roku, pak by byl souboj mezi šíleným Irem a dos Anjosem soubojem desetiletí. Proč? Odpověď je jednoduchá.


McGregor platí momentálně za jednu z největších hvězd celého UFC. Představuje rozjetou mašinu, která minulý týden doslova převálcovala nejdéle držícího se šampiona UFC a to takovým stylem, že se tento souboj zapsal u do knihy rekordů s nejrychleji uděleným KO v historii souboje o titul. McGregor však není jen floutek, jedná se o nadčlověka, s děsivě rychlými pohyby, který když se zakousne, tak soupeře rozcupuje.

UFC 194 Mixed Martial Arts

Jeho pohyby jsou něco, co UFC ještě nezažilo a jak to tak vypadá, budeme si muset na přítomnost, tohoto fanoušky tak moc milovaného fightera, na vrcholu UFC, nejspíše zvyknout. Jeho sen o titulu šampiona se stal skutečností otázkou je však co dál. Nám se do rukou dostalo celkem provokativní video, které je jakousi spekulací či navnaděním na to, co by se mohlo v blízké budoucnosti odehrát.
20150217065650_1DX_0263-640x427
Rafael dos Anjos totiž platí za jednoho z nejlepších v celé historii UFC. A při představě, že by se měli tito dva borci postavit tváří v tvář, zvedá nejednomu tlak v žilách. Dos Anjos si před nedávnem poradil během pouhých 66 sekund s dalším vynikajícím fighterem Donaldem Cerronem. Ten v podstatě celý zápas vykazoval pouze defensivní prvky boje, nikoliv však ofenzivní, což také vyvrcholilo KO úderem přesně na čelist. Dos Anjos tak jen potvrdil svou roli vládce svého písečku, na který nikoho nepustí.

Pokud by se tito dva borci setkali, představovalo by to neskutečnou bitvu. Ovšem kdo ví. Tu jsme čekali i od souboje McGregora s Aldem a dopadlo to tak, jak to dopadlo. U tohoto zápasu nám však něco říká, že bychom mohli být svědky o něco zajímavějšího drama. Nechme se tedy překvapit, času na to máme ještě dost.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *