MMA: Mezinárodní boje o Moskvu

fight-nights-russia-battle-15

Další turnaj, ve kterém „šlo o Moskvu“, tedy Fight Nights: Battle of Moscow 15, se konal v pátek 28. března 2014 v Lužníkách v Paláci sportu v Moskvě.  Hlavní událostí turnaje byly dva boje o „Mistra světa“. Rus Vladimír Minejev (14-1), který třeba v roce 2009 porazil našeho Pavla Majera, bojoval ve váze do 96,6 kg s Litevcem Sergejem Maslobojevem (1-1) až do vítězství na body.

Podle zkušeností obou borců to bylo určitě překvapení.  Druhý boj o titul ve velteru svedli Rus Batu Kasikov (9-1) a Řek Mike Zambidis (2-1), ovšem ten Rusovi podlehl také jen na body.
Velkou událostí byl boj Konstantina Erokhina (5-1) a Američana Bretta Rogerse (14-6) v těžké váze. Rogers je poměrně známý bojovník, prošel i Bellatorem (1-1), ale tady mu pšenka nekvetla, když prohrál s Erokhinem na body.
V polotěžké váze se představil Abdul-Kerim Edilov (10-4), který například vloni porazil našeho Jiřího Procházku. Soupeřem mu byl Senegalec Lahat Faye (3-1), ovšem vydržel jen do času 3:28 prvního kola, kdy dostal KO/TKO po Punch and Soccer Kick.
Další již jen čistě Ruské souboje první svedli v pérové váze Nikolay Alexakin (8-1) a Ismail Aliev (2-0) a rozešli se vítězstvím prvně jmenovaného na body. V lehké váze Eduard Muravitský (5-1) porazil Magomeda Arsamakov (0) armbarem v 1. kole. Ve střední váze Timur Aylyarov (1-1) zvítězil nad Alexandrem Mishenkem (0) na body a konečně v další lehké váze Islam Begidov (4-3) dal Danilu Voevodinovi (1-0) KO/TKO ve 2. kole.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *