MMA: MMA se předvedlo jen ve dvou kolech

hg11-2

Večer bojových sportů s názvem Heroes Gate 11 se konal v pátek 22. listopadu 2013 v Aréně Sparty v Praze. Na programu bylo pět předzápasů a osm bojů hlavního programu. Mezi boxem, K1 a full muay thai byly zařazeny také dva souboje MMA.

Veřejností byl pokládán za vrchol večera souboj „titánů“ Anatolije „Toljy“ Hunanjana a Jakuba „Pretoriana“ Gazdíka v thajském boxu, ale Gazdík se také objevil v aréně s MMA, i když zatím ne moc úspěšně, jeho skóre je 1-2.

Oficiálně v MMA se odehrály ale dva zápasy. V prvním v lehké váze se utkali na 3 kole po 5 minutách David „Holátko“ Kozma (10-5) a Shimon Gosh (3-2) z Izraele, který ale jinak bojuje ve velteru. Jenže diváci si krásy boje v MMA dlouho nevychutnávali, Gosh ukončil zápas v prvním kole a vyhrál.

baner_facebook

Druhý zápas na stejný čas měl být v polotěžké váze, kdy se proti sobě postavili Luboš „Hyena“ Vrňata (5-2) a Radoslav Estocin z Chorvatska, který zatím zápasil pouze na amatérském poli na Slovensku. Zápas trval pouhých 45 vteřin, když Estocin to „odklepal“ a Vrňata vyhrál.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *